25.4. 2024 17:42
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Certifikát 100 Days...
tobig
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-12-2011 21:02
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Každopádně bych se chtěl tebe, Jardo, zeptat: krom téhle stodenní cesty a Norska - kde jsi všade na motorce už byl....?
 
Jarda Dingo
#42 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 11-12-2011 21:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

tobig napsal:
Každopádně bych se chtěl tebe, Jardo, zeptat: krom téhle stodenní cesty a Norska - kde jsi všade na motorce už byl....?

Korsika, Sardinie, Albánie, Řecko, Itálie jih., sever, Chorvatsko, Černá Hora... Jak to jde a na co je jezdím Smile
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
xxxdevil
#43 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 11-12-2011 23:42
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Podle mne je jedno jak kdo penize sezene. Sponzori budou trochu svazovat,ale porad lepsi nez bejt doma...Jarda Sima je uz extrem. On i Igor Brezovar nejezdi jen za svy ze ano. Bavil jsem se s nim o tom. Ted pry sezene sponzora snadneji,protoze uz je znamy,ale driv mu zas davali vic penez a predhaneli se. Jeho slova"kolik ze ti dali v ty firme?...Igor- 20 tis... hmm tak ja ti dam 30" To uz dnes ale neplati. Autec, Zlabek, Mitas...tech sponzoru je vic. Pak za prednasky si bere kolem 5 tis. prodava svoje DVD..To vsechno patri k sobe a nikdo mu to snad nemuze mit za zleWink
Idealni samozrejme je,kdyz mas na to jet za svy nic neresit,ale kdo na to ma?? Zebrani bych si nedovolil nazvat,je to jedna z moznosti jak na to.Taky tim clovek travi cas jako v praci atd.
Fandim vsem co jezdi a maji tu moznost.

Jinak Jardovu Knihu jsem jeste necetl,jen nejake kousky z dodatku,ale chystam se na,snad dnes vecer by mohl byt i cas....
Ale knihu si kvuli cene bohuzel nekoupim, rikam to otevrene,je to nad moje moznosti asi. Stat o nulu min,tak ano,klidne i jen za tu online verzi. To je castka,za kterou si koupim DVD z cest, zaplatim vstup na promitani z cest atd. Takze sorry, snad nekdy priste Wink
 
tobig
#44 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 12-12-2011 06:44
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Jarda Dingo napsal:
tobig napsal:
Každopádně bych se chtěl tebe, Jardo, zeptat: krom téhle stodenní cesty a Norska - kde jsi všade na motorce už byl....?

Korsika, Sardinie, Albánie, Řecko, Itálie jih., sever, Chorvatsko, Černá Hora... Jak to jde a na co je jezdím Smile


Dík za odpověď. Smile
 
Jarda Dingo
#45 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 12-12-2011 21:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

tobig napsal:
Jarda Dingo napsal:
tobig napsal:
Každopádně bych se chtěl tebe, Jardo, zeptat: krom téhle stodenní cesty a Norska - kde jsi všade na motorce už byl....?

Korsika, Sardinie, Albánie, Řecko, Itálie jih., sever, Chorvatsko, Černá Hora... Jak to jde a na co je jezdím Smile


Dík za odpověď. Smile

Nevím, jestli je to k věci.... a nejde o honění trika, fakt ne, mám rád ježdění na motorce a jedno kde. Takže jezdím i na obchodní jednání... teda radši se s nima předem domluvím... Takže v druhým kole jezdím 7 let najel jsem asi 110 000 km, 80 na GS 1200 a těch asi 30 na GS 650 a Dakaru Smile))
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
tobig
#46 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 12-12-2011 23:08
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Dotaz jsem položil ze zvědavosti, nic jinýho v tom nehledej.... V době , kdy jsi psal o cestě na sever, na Norkapp, jsem - jsa nasměrován odkazem na M.cz - hltal každý nový příspěvek na Tvém blogu, tuším se to jmenovalo "Cíl zklamal - cesta je cíl..." Líbilo se mi to, dokonce moc líbilo... do chvíle, než jsto - tuším u desáty kapitoly - opustil a tak nějak nechal ležet ladem.... to jsem se částečně ztotožnil s názvem dílka a na mysl mimoděk vytanulo ono latinské nomen omen.... škoda je toho.... víš, nemám také rád nedokončené .... vlastně cokoli nedokončené.... a Bohu žel, i toto je indície - nějaká zkušenost z které si pak stavím názor ... myslím obecně...

Jinak k tématu - tedy k financování našich cest.
Pakliže máte někdo sponzory, je to vaše věc.....
Ale není to šálek toho mého čaje, tak nějak mi to prostě nejde pod rypák.... z mnoha důvodů, jenž již popsali kluci výše.... někdy mám pocit, že se nadělá příliš povyků kolem "expedicí" ... cestopisy, besedy, promítání ve velkém stylu... ale proBůh proč ? nějak se mi pak vytrácí ta původní myšlenka, totiž touha poznávat, chtíč dobrodružství, chtění nečekaného?? . nevím, ve mně spíše anglicky psané ohromné názvy dílek spíše evokují touhu po uznání, poplácáni po rameni či komerční záležitost... a to je, jak říkávám, dost upaž.... Tvou knihu si nekoupím, ani nepřečtu - nemám účet na FB a zakládat si ho pro "to" nehodlám...... přeju Ti Jardo do budoucna úspěšně krásné cesty za poznáním a ve zdraví návraty domů, ke Tvým blízkým.....

toť můj názor..... Wink
 
xxxdevil
#47 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 13-12-2011 15:14
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Knizku si precti Tobigu, stoji za to Wink a ucet na FB kvuli tomu zakladat nemusis.
K tomu co jsi psal..mne nedavno pobavil take jeden nazev " expedice" 2x BMW 2 kontinenty nebo nejak podobne a byl to vylet do Turecka s prejezdem v Istanbulu do asijske casti Turecka Smile
Jardova cesta ac nedokoncena nebyla uz z tech vsednich....a preju mu, at ji brzo dokonci,nebo vybere jinou. Evidentne ho zazitky nabiji jeste ted. A TO JE DOBRE!
 
Jarda Dingo
#48 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 13-12-2011 17:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

tobig napsal:
Dotaz jsem položil ze zvědavosti, nic jinýho v tom nehledej.... V době , kdy jsi psal o cestě na sever, na Norkapp, jsem - jsa nasměrován odkazem na M.cz - hltal každý nový příspěvek na Tvém blogu, tuším se to jmenovalo "Cíl zklamal - cesta je cíl..." Líbilo se mi to, dokonce moc líbilo... do chvíle, než jsto - tuším u desáty kapitoly - opustil a tak nějak nechal ležet ladem.... to jsem se částečně ztotožnil s názvem dílka a na mysl mimoděk vytanulo ono latinské nomen omen.... škoda je toho.... víš, nemám také rád nedokončené .... vlastně cokoli nedokončené.... a Bohu žel, i toto je indície - nějaká zkušenost z které si pak stavím názor ... myslím obecně...

Jinak k tématu - tedy k financování našich cest.
Pakliže máte někdo sponzory, je to vaše věc.....
Ale není to šálek toho mého čaje, tak nějak mi to prostě nejde pod rypák.... z mnoha důvodů, jenž již popsali kluci výše.... někdy mám pocit, že se nadělá příliš povyků kolem "expedicí" ... cestopisy, besedy, promítání ve velkém stylu... ale proBůh proč ? nějak se mi pak vytrácí ta původní myšlenka, totiž touha poznávat, chtíč dobrodružství, chtění nečekaného?? . nevím, ve mně spíše anglicky psané ohromné názvy dílek spíše evokují touhu po uznání, poplácáni po rameni či komerční záležitost... a to je, jak říkávám, dost upaž.... Tvou knihu si nekoupím, ani nepřečtu - nemám účet na FB a zakládat si ho pro "to" nehodlám...... přeju Ti Jardo do budoucna úspěšně krásné cesty za poznáním a ve zdraví návraty domů, ke Tvým blízkým.....

toť můj názor..... Wink


Dík za tvůj názor. Norsko skončilo (to psané) po podobné výměmně názorů na psaní a cestování na iDnesu... Prostě se ztratila ta chuť vyprávět, jen tak... Tady jsem skoro dva roky váhal, jestli vůbec něco takovýho sepsat, byly už nějaký texty zas na iDnesu - on line z cesty.... reakce jsem neznal... Pak jsme někde kecali s klukama nad fotkama a tak jsem to "tentokrát dokončil" a pustil jako celek do světa... Smile Jarda
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#49 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 13-12-2011 17:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

xxxdevil napsal:
Knizku si precti Tobigu, stoji za to Wink a ucet na FB kvuli tomu zakladat nemusis.
K tomu co jsi psal..mne nedavno pobavil take jeden nazev " expedice" 2x BMW 2 kontinenty nebo nejak podobne a byl to vylet do Turecka s prejezdem v Istanbulu do asijske casti Turecka Smile
Jardova cesta ac nedokoncena nebyla uz z tech vsednich....a preju mu, at ji brzo dokonci,nebo vybere jinou. Evidentne ho zazitky nabiji jeste ted. A TO JE DOBRE!


Díky, dneska jsem byl "na kávě a pokecu" s Honzou Dufkem, už jsme se takhle sešli, když o cestě přemýšlel... v tý době nebylo s kým, tak nakonec to udělal sám a klobouk dolů Smile)) Teď má první vyprávění na Moto Route
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
refi
#50 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 16-12-2011 14:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jardo, mohu se zeptat, co znamená vlastnit certifikát, o kterém píšeš? vidím, že mu tady přikládáš poměrně velkou důležitost, ale netuším, co to vlastně znamená ...
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Jarda Dingo
#51 Vytisknout diskuzi
Certifikát 100 Days...
Přidané 18-12-2011 18:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

refi napsal:
jardo, mohu se zeptat, co znamená vlastnit certifikát, o kterém píšeš? vidím, že mu tady přikládáš poměrně velkou důležitost, ale netuším, co to vlastně znamená ...

Ahoj, pokud si knihu někdo koupí, tak kupuje nejen tu knížku, ale vlastně přispívá - sponzoruje další akci. Certifikát a jeho číslo je vlastně poděkování za to, že si knížku koupil. Asi je to to důležitější pro mě než pro vlastníka knížky.... Chci osobně poděkovat. Jinak, když se podíváš na rozdíl mezi výrobní a prodejní cenou, je to běžná vydavatelská marže.... ale tohle není běžný vydání... Smile)) A já se rozhod tuhle marži ještě rozdělit mezi náklady na cestu 80% a dárky pro děti 20% z Kavkazu (plánovaná akce).... Jinak bude galeriě vlastníků této tištěné verze, taky jako forma poděkování (na tý teď dělám) a chtěl bych je potom uvézt jako lidi, kteří pomohli další knížce o lidech a cestování na svět Smile))
Takovej idealistickej, zatím těžce prodělečnej projekt.... Smile))
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 359,965,064 návštěv