29.3. 2024 02:53
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
xx2
Přidané 01-09-2012 05:39
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

max03 napsal:
Zdravím majitelé Capoušů, tak nějak jsem se do téhle motorky zakoukal, tak lezu po netu a sháním informace. Narazil jsem na tohle forum, celé vlákno jsem přečetl a můj názor se nemění. Pořád ho chci. Máto ovšem háček, Rally Raid je nedostatkové zboží. Proto bych se Vás zeptal jestli o nějakém na prodej nevíte. Našel jsem jich šest, ale všechny jsou v Itálii.Shock

Za 132000 kč ti nechám tu svojíWink
 
max03
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 14:29
Člen

Příspěvek: 2
Založený: 31.08.12

copak? Už tě přestal bavit? Nějaký info o motu?
 
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 21:09
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

max03 napsal:
copak? Už tě přestal bavit? Nějaký info o motu?

Nevím co chceš přesně slyšet. Jestli to že není jetá v terénu a jestli je k tomu serviska a jesti jsem na ni spadl.
Není to prostě o tom že je ta mašina špatná není to o tom že je dobrá.
Je to prostě italský a konec. Nevím jestli to chápeš helpless
Závady viš všechno jsem to psal s čistým svědomím nejsem placen aprilií za reklamu sarcasm
Prostě si dělám obrázek co bude vyhovovat mě. Na recenze časopisu už z vysoka kašlu. Jestli chceš vědět něco o tý motorce tak volej 603869234
Upravil xx2 dne 01-09-2012 21:15
 
qwert
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Tak do čeho jdeš ted smažáku? Kačenku teda neprodám,jen abys věděl..Grin
 
xx4
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:16
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Tak do čeho jdeš ted smažáku? Kačenku teda neprodám,jen abys věděl..Grin


Ehm.Já bych o jedné věděl..Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

pavelgs napsal:
qwert napsal:
Tak do čeho jdeš ted smažáku? Kačenku teda neprodám,jen abys věděl..Grin


Ehm.Já bych o jedné věděl..Grin


Na to hned zapomen..pissed
 
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:28
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Tak aby bylo tak nějak jasno : S těma moto končím taky.
Jen na blbnutí bych si nechal líbit nějaký to Dr ...XT ,. Jinak jsem přišel na to že na nějaký velký cesty v jednom směr východ je pro mě nejvýhodnější auto ....za A . Nemusím se nikoho doprošovat ani ve svým okolí ani na webu
Za B: Jeden výlet do albánie a pak počítat jestli se do konce roku vejdu do opravy s vejplatou a při dnešní spotřebě benzínu nebo nafty je moto srovnatelná s auto a proč si drásat nervy s nějákým stanováním nebo deštěmargue
 
Luky1
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

smazak73 napsal:
Tak aby bylo tak nějak jasno : S těma moto končím taky.
Jen na blbnutí bych si nechal líbit nějaký to Dr ...XT ,. Jinak jsem přišel na to že na nějaký velký cesty v jednom směr východ je pro mě nejvýhodnější auto ....za A . Nemusím se nikoho doprošovat ani ve svým okolí ani na webu
Za B: Jeden výlet do albánie a pak počítat jestli se do konce roku vejdu do opravy s vejplatou a při dnešní spotřebě benzínu nebo nafty je moto srovnatelná s auto a proč si drásat nervy s nějákým stanováním nebo deštěmargue



Ale tam jde o tu cestu na motorce, to dobrodružství....
Jasně že kam chceš tak většinou dojedeš pohodlně autem ale není to ono, prostě ty dvě kola sou dvě kola a nalhávej si co chceš helpless
Upravil Luky1 dne 01-09-2012 22:36
 
www.zednictvilukas.cz
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:43
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Luky1 napsal:
smazak73 napsal:
Tak aby bylo tak nějak jasno : S těma moto končím taky.
Jen na blbnutí bych si nechal líbit nějaký to Dr ...XT ,. Jinak jsem přišel na to že na nějaký velký cesty v jednom směr východ je pro mě nejvýhodnější auto ....za A . Nemusím se nikoho doprošovat ani ve svým okolí ani na webu
Za B: Jeden výlet do albánie a pak počítat jestli se do konce roku vejdu do opravy s vejplatou a při dnešní spotřebě benzínu nebo nafty je moto srovnatelná s auto a proč si drásat nervy s nějákým stanováním nebo deštěmargue



Ale tam jde o tu cestu na motorce, to dobrodružství....
Jasně že kam chceš tak většinou dojedeš pohodlně autem ale není to ono, prostě ty dvě kola sou dvě kola a nalhávej si co chceš helpless

Já si nic nenalhávám někde jsem byl něco jsem viděl na spaní po hotelích nemám a co propaguješ ty je v reálu jen řehole.
Ve 40stupnovejch vedrech se navlíct do motorkářkej hadru je u mě už jen samotríznitelství a magořina. Co čtu tady nebo na jinejch servererech to motorkaření už není co bývalo ........je to zase jen o tom stejným ...tj...dosaď si sám argue
 
qwert
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky má samozřejmě pravdu ale na druhou stranu je těžké být ortodoxním motorkářem když na to nejsou prachy..
 
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 22:53
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

qwert napsal:
Luky má samozřejmě pravdu ale na druhou stranu je těžké být ortodoxním motorkářem když na to nejsou prachy..

Přesně o tom mluvímthumbs up
Upravil xx2 dne 01-09-2012 22:54
 
Luky1
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 23:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

smazak73 napsal:
qwert napsal:
Luky má samozřejmě pravdu ale na druhou stranu je těžké být ortodoxním motorkářem když na to nejsou prachy..

P%řesně o tom mluvímthumbs up


Kdyby jsi to napsal tak jak qwert tak bych ani nepipl ale ty jsi to schoval za to ze jezdit na motorce respektivne cestovat stoji za ho..o.
Ja treba zavidim tem klukum co se seberou a jedou treba Rumunsko nebo Albanii na motorce. Bohuzel si to nemuzu dovolit jako zenaty s dvema detma se na ne na mesic vyprdnout a ujet, a tak rad bych jel.... Frown
Upravil Luky1 dne 01-09-2012 23:06
 
www.zednictvilukas.cz
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 23:07
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Luky1 napsal:
smazak73 napsal:
qwert napsal:
Luky má samozřejmě pravdu ale na druhou stranu je těžké být ortodoxním motorkářem když na to nejsou prachy..

P%řesně o tom mluvímthumbs up


Kdyby jsi to napsal tak jak qwert tak bych ani nepipl ale ty jsi to schoval za to ze jezdit na motorce respektivne cestovat stoji za ho..o.
Ja treba zavidim tem klukum co se seberou a jedou treba Rumunsko nebo Albanii na motorce. Bohuzel si to nemuzu dovolit jako zenaty s dvema detma se na ne na mesic vyprdnout a ujet, a tak rad bych jel.... Frown

A proč myslíš že jsem ti psal že by člověk měl žít v iluzích a snech.GrinGrin
 
Luky1
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 23:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

V tech ale zijeme skoro vsichni a porad Wink
Ja si nalhavam uz tri roky ze ten dalsi pojedu a u kompu doma planuju a pak prijde leto a dovca s rodinou a je po iluzi.Smile
 
www.zednictvilukas.cz
xxxdevil
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 01-09-2012 23:55
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Na Rumunsko ti staci tyden, na Albanii lepsi dva,ale i to se myslim da i kdyz mas rodinu Wink Z Albanie jsem byl doma za jeden den,pac jsem spechal a i to se da....ale uz bych to asi priste nedelal Smile
Jinak si taky nekdy na dovoleny rikam,jestli mi to stoji za to. Vedro,dest, nekdy drina na ceste...ale pak prijedu domu,odpocinu si a uzivam si tu dovolenou znova a znova pri pohledu na fotky. A za chvilku uz planuju dalsi moto trip. Jednou jsem moto i prodal a jel autem,ale fakt to neni ono,tak uz mam zas moto v garazi a jsem happy. Ale kazdej je jinej.
Prakticky jsem zjistil, ze je uplne jedno na cem jedes,mel jsem Intrudera,Vardero,GS a ted znovu KTM a je to jedno,spis zalezi s kym.
Upravil xxxdevil dne 01-09-2012 23:58
 
Luky1
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 02-09-2012 00:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Na albošku podle GSáků je lepší 3 týdny když to nechceš kvaltovat a chceš něco vidět. Jasně že nejdůležitější je s kým jedeš a to je další problém, kluky co znám tak jeden je asfaltomrdal a ten rumuny na tož albošku neéé. Druhej na to nemá financ a ten klučina co jezdí se mnou je vorkoholik a o víkendech se věnuje rodině a na delší čas by nejel. A jet takovou štreku s někým koho neznám tak to radši ani nepojedu i kdyby mě žena pustila Grin
 
www.zednictvilukas.cz
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 02-09-2012 06:45
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

xxxdevil napsal:
Na Rumunsko ti staci tyden, na Albanii lepsi dva,ale i to se myslim da i kdyz mas rodinu Wink Z Albanie jsem byl doma za jeden den,pac jsem spechal a i to se da....ale uz bych to asi priste nedelal Smile
Jinak si taky nekdy na dovoleny rikam,jestli mi to stoji za to. Vedro,dest, nekdy drina na ceste...ale pak prijedu domu,odpocinu si a uzivam si tu dovolenou znova a znova pri pohledu na fotky. A za chvilku uz planuju dalsi moto trip. Jednou jsem moto i prodal a jel autem,ale fakt to neni ono,tak uz mam zas moto v garazi a jsem happy. Ale kazdej je jinej.
Prakticky jsem zjistil, ze je uplne jedno na cem jedes,mel jsem Intrudera,Vardero,GS a ted znovu KTM a je to jedno,spis zalezi s kym.

Tak vidíš znám asi 3 lidi který by jeli a nemaj na moto a ani na ní nic neuměj a jsou dobrý kámoši .
Chtěl bych zkusit třeba tohle:
YouTube Video
hmm
Třeba to nebude ono a k moto se vrátímhelpless
 
xxxdevil
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 02-09-2012 20:35
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Tohle je pekny,ale v osobaku to nebude ono a tyhle OFF auta maji provoz podstatne drazsi nez motorka. Ja si koupil Pathfindra,ze ho trochu upravim a budu tak jezdit,no preslo mne to rychle a vratil jsem se k moto. Upravy podvozku,sani,gumy,nejaky ramy,stan na strechu a jsi na cene novy motorky...spotreba dvojnasobna. A na moto mne to proste bavi vic. Bejt multimilionar,tak mam moto i nejaky pekny off auto. Uvidis jestli to bude onothumbs up
 
xx2
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 03-09-2012 09:08
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

xxxdevil napsal:
Tohle je pekny,ale v osobaku to nebude ono a tyhle OFF auta maji provoz podstatne drazsi nez motorka. Ja si koupil Pathfindra,ze ho trochu upravim a budu tak jezdit,no preslo mne to rychle a vratil jsem se k moto. Upravy podvozku,sani,gumy,nejaky ramy,stan na strechu a jsi na cene novy motorky...spotreba dvojnasobna. A na moto mne to proste bavi vic. Bejt multimilionar,tak mam moto i nejaky pekny off auto. Uvidis jestli to bude onothumbs up

Proč zase to nejdražší ...mě stačí vobouchanej landrover já se tam nejedu fotit s modelkama ale jezdit . Upravenej landrover výjde na cca 70000kč starý TD se spotřebou kolem 11l nafty v terénu samo víc no když se složíme výjde to za nula prd. Stan na střechu...proboha proč nejedu lovit tygry secret
Upravil xx2 dne 03-09-2012 09:22
 
qwert
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 03-09-2012 11:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

smazak73 napsal:
xxxdevil napsal:
Tohle je pekny,ale v osobaku to nebude ono a tyhle OFF auta maji provoz podstatne drazsi nez motorka. Ja si koupil Pathfindra,ze ho trochu upravim a budu tak jezdit,no preslo mne to rychle a vratil jsem se k moto. Upravy podvozku,sani,gumy,nejaky ramy,stan na strechu a jsi na cene novy motorky...spotreba dvojnasobna. A na moto mne to proste bavi vic. Bejt multimilionar,tak mam moto i nejaky pekny off auto. Uvidis jestli to bude onothumbs up

Proč zase to nejdražší ...mě stačí vobouchanej landrover já se tam nejedu fotit s modelkama ale jezdit . Upravenej landrover výjde na cca 70000kč starý TD se spotřebou kolem 11l nafty v terénu samo víc no když se složíme výjde to za nula prd. Stan na střechu...proboha proč nejedu lovit tygry secret


A nemáš lepší alpa 600 za 50000 se spotřebou 6litrů? Když si teda motorkář.Wink
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.37 sekund 356,056,378 návštěv