28.3. 2024 15:24
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
XTéčko - výběr endura
qwert
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-03-2014 13:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Flashi s tím měkčím sedlem jako s větším pohodlím to už dnes moc neplatí.Dělaly se testy a podle nich jsou tvrdší sedla pohodlnější na delší cesty.Sám jsem to poznal když jsem si z obavy o prdel půjčil do Turecka měkčí gelové sedlo a moc jsem litoval..Bárnymu nejspíš vadí absence toho kouzelného tlačítka na start.
 
Flash
#42 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 10-03-2014 13:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

qwert napsal:
Flashi s tím měkčím sedlem jako s větším pohodlím to už dnes moc neplatí.Dělaly se testy a podle nich jsou tvrdší sedla pohodlnější na delší cesty.Sám jsem to poznal když jsem si z obavy o prdel půjčil do Turecka měkčí gelové sedlo a moc jsem litoval..Bárnymu nejspíš vadí absence toho kouzelného tlačítka na start.


na tom asi něco bude, sám mám na nové tenerce teď tvrdší sedlo a že by bylo nepohodlné říci nejde. ale staré XT má rozhodně širší sedlo pod menším sklonem - nemáš tolik "koule" na nádrži Wink

to tlačítko, přesněji jeho absence, když jsem na TTRku ještě první rok jezdil mi v extrémnějších chvílích také dost vadilo...
a hlavě mi vadí absence ochuzovače, když Ti v terénu někde spadne, tak se to uchčije.... tak pak holt musíš párkrát našlápnout se zavřeným kohoutem no..
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Barney
#43 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 10-03-2014 15:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Jo, myslel jsem že sedlo XT je širší. TTR je navíc ještě o kus vyšší, to na cestu nebude tak dobré. Startéru bych se taky nerad vzdal, bylo to jen chvilkové okouzlení tím starším XTéčkem. Grin

Teď se objevil pěkný Dominator, stejně mi to ale přijde moc oplastované. To bych rozbil. helpless
Čekám dál na tu pravou XT 600 E.

http://www.motoin...nator.html

Možná se pojedu alespoň podívat a vyzkoušet, je to kousek. hmm
Upravil Barney dne 10-03-2014 15:25
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
12345
#44 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 10-03-2014 18:39
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

barney napsal:
Jo, myslel jsem že sedlo XT je širší. TTR je navíc ještě o kus vyšší, to na cestu nebude tak dobré. Startéru bych se taky nerad vzdal, bylo to jen chvilkové okouzlení tím starším XTéčkem. Grin

Teď se objevil pěkný Dominator, stejně mi to ale přijde moc oplastované. To bych rozbil. helpless
Čekám dál na tu pravou XT 600 E.

http://www.motoin...nator.html

Možná se pojedu alespoň podívat a vyzkoušet, je to kousek. hmm

Měl by jsi počkat,ono se nějaké pěkné 3TBečko objeviSmilejeden kamarád byl vloni rozhodnutý pro Tenerku ale zrovna během měsíce nebyla na prodej tak to psychicky nevydržel a koupil Suzuki DR 600 a doteď si rve vlasyFrownVydrž!!!XTečko je nejlepší jednoválec všech dobthumbs up
 
Barney
#45 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 10-03-2014 19:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Každopádně si toho Dominátora chci projet, abych pak mohl s klidem koupit XT! Smile
Moc Vám všem díky za rady!
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Alfikov
#46 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 10-03-2014 19:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 260
Založený: 18.08.10

Domík na foto není vůbec špatný.Sice vysoké plexi mi přijde jako samodomo,ale taky dobrý.A má padáky a pevné blástry,u toho bych se nebál,že to dobiješ.Ono se to nezdá,ale i ty plasty něco vydrží.Já ho mám taky a vadil jim jen náraz do auta.To opravdu praskly.Zkus ho,to není špatná motorka.
Apropo,XT je skoro stejná koncepce motoru.
Upravil Alfikov dne 10-03-2014 19:30
Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete živíShock
 
12345
#47 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 12:29
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Tak co koupeno?hmmDnes máš narozky tak ses snad obdaroval...né?helplessJinak přeju vše nejlepší a hodně kiláků v sedle XT v dalších letechflower
 
blejdamint
#48 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 13:01
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
barney napsal:
Jo, myslel jsem že sedlo XT je širší. TTR je navíc ještě o kus vyšší, to na cestu nebude tak dobré. Startéru bych se taky nerad vzdal, bylo to jen chvilkové okouzlení tím starším XTéčkem. Grin

Teď se objevil pěkný Dominator, stejně mi to ale přijde moc oplastované. To bych rozbil. helpless
Čekám dál na tu pravou XT 600 E.

http://www.motoin...nator.html

Možná se pojedu alespoň podívat a vyzkoušet, je to kousek. hmm

Měl by jsi počkat,ono se nějaké pěkné 3TBečko objeviSmilejeden kamarád byl vloni rozhodnutý pro Tenerku ale zrovna během měsíce nebyla na prodej tak to psychicky nevydržel a koupil Suzuki DR 600 a doteď si rve vlasyFrownVydrž!!!XTečko je nejlepší jednoválec všech dobthumbs up


To bych netrvdil Honda Xr 650r FOREVERthumbs up xtčko je těžký jak prase..........

Na tom když se sveze a pak na Xtčku, teprve potom si bude rvát vlasy, že to XT koupil a neříkám, že xtéčko je špatný ale uplně jiná úroveň, s Xr kem může jet vše i mx a ta motorka to dá ale záleží na jezdci.....

http://www.motork...70487.html toto je leštěnka jak prase ale krásně udržované, nevím jestli za ty peníze co píšeš koupíš něco co bude fungovatdog
Upravil blejdamint dne 16-03-2014 13:03
blejdamintxr650r
 
12345
#49 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 13:16
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
vlastimil napsal:
barney napsal:
Jo, myslel jsem že sedlo XT je širší. TTR je navíc ještě o kus vyšší, to na cestu nebude tak dobré. Startéru bych se taky nerad vzdal, bylo to jen chvilkové okouzlení tím starším XTéčkem. Grin

Teď se objevil pěkný Dominator, stejně mi to ale přijde moc oplastované. To bych rozbil. helpless
Čekám dál na tu pravou XT 600 E.

http://www.motoin...nator.html

Možná se pojedu alespoň podívat a vyzkoušet, je to kousek. hmm

Měl by jsi počkat,ono se nějaké pěkné 3TBečko objeviSmilejeden kamarád byl vloni rozhodnutý pro Tenerku ale zrovna během měsíce nebyla na prodej tak to psychicky nevydržel a koupil Suzuki DR 600 a doteď si rve vlasyFrownVydrž!!!XTečko je nejlepší jednoválec všech dobthumbs up


To bych netrvdil Honda Xr 650r FOREVERthumbs up xtčko je těžký jak prase..........

Na tom když se sveze a pak na Xtčku, teprve potom si bude rvát vlasy, že to XT koupil a neříkám, že xtéčko je špatný ale uplně jiná úroveň, s Xr kem může jet vše i mx a ta motorka to dá ale záleží na jezdci.....

http://www.motork...70487.html toto je leštěnka jak prase ale krásně udržované, nevím jestli za ty peníze co píšeš koupíš něco co bude fungovatdog

No já jsem dle Barneyho příspěvků usoudil že nechce jezdit "mx" ale že hledá pohodlné jednoválcové cenduro do 35000kč.FrownTakže se tímto omlouvám všem "rádobyjezdcům mx"Grin
 
blejdamint
#50 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 15:44
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
blejdamint napsal:
vlastimil napsal:
barney napsal:
Jo, myslel jsem že sedlo XT je širší. TTR je navíc ještě o kus vyšší, to na cestu nebude tak dobré. Startéru bych se taky nerad vzdal, bylo to jen chvilkové okouzlení tím starším XTéčkem. Grin

Teď se objevil pěkný Dominator, stejně mi to ale přijde moc oplastované. To bych rozbil. helpless
Čekám dál na tu pravou XT 600 E.

http://www.motoin...nator.html

Možná se pojedu alespoň podívat a vyzkoušet, je to kousek. hmm

Měl by jsi počkat,ono se nějaké pěkné 3TBečko objeviSmilejeden kamarád byl vloni rozhodnutý pro Tenerku ale zrovna během měsíce nebyla na prodej tak to psychicky nevydržel a koupil Suzuki DR 600 a doteď si rve vlasyFrownVydrž!!!XTečko je nejlepší jednoválec všech dobthumbs up


To bych netrvdil Honda Xr 650r FOREVERthumbs up xtčko je těžký jak prase..........

Na tom když se sveze a pak na Xtčku, teprve potom si bude rvát vlasy, že to XT koupil a neříkám, že xtéčko je špatný ale uplně jiná úroveň, s Xr kem může jet vše i mx a ta motorka to dá ale záleží na jezdci.....

http://www.motork...70487.html toto je leštěnka jak prase ale krásně udržované, nevím jestli za ty peníze co píšeš koupíš něco co bude fungovatdog

No já jsem dle Barneyho příspěvků usoudil že nechce jezdit "mx" ale že hledá pohodlné jednoválcové cenduro do 35000kč.FrownTakže se tímto omlouvám všem "rádobyjezdcům mx"Grin


No nevím jak si na to došel ale budiž máš nárok na svůj názor. Sám se do ostatních montujes a když někdo napíše opak chytas za slovo ........ Zdá se mi Vlastiku, že meles hov*na
Upravil blejdamint dne 16-03-2014 15:54
blejdamintxr650r
 
12345
#51 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 19:58
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Ano to se Ti opravdu jen zdácomfortKdyby jsi pořádně četl celé vlákno tak by jsi věděl že Barney jasně psal že 35000 je pro něj strop a nenabízel by jsi moto za 75000.Bohužel jsi jen vchválil svůj oblíbený stroj který nemá s tímto vláknem nic společnéhoGrinTo o těch hov,nech se mne vůbec nedotkloSmiletakové výlevy očekávám denně...však to mám také v podpisuCool
 
blejdamint
#52 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 20:14
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
Ano to se Ti opravdu jen zdácomfortKdyby jsi pořádně četl celé vlákno tak by jsi věděl že Barney jasně psal že 35000 je pro něj strop a nenabízel by jsi moto za 75000.Bohužel jsi jen vchválil svůj oblíbený stroj který nemá s tímto vláknem nic společnéhoGrinTo o těch hov,nech se mne vůbec nedotkloSmiletakové výlevy očekávám denně...však to mám také v podpisuCool


Děláš to dobře Tvůj popisek jsem pochopil, že většinou lidé jako Ty posuzují,, podle sebe soudím tebe,,

Pak je popisek v pořádku a sedí. Howk
blejdamintxr650r
 
Barney
#53 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 16-03-2014 21:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

vlastimil napsal:
Tak co koupeno?hmmDnes máš narozky tak ses snad obdaroval...né?helplessJinak přeju vše nejlepší a hodně kiláků v sedle XT v dalších letechflower

Děkuji převelice!
Inzeráty sleduju denně a na tu pravou ještě čekám. Zatím jsou to buď omlácené potvory kolem 20 tisíc, nebo až pěkné kousky za 40 a vejš. Mezi tím prd. realsad

Z endur jsem jel na staré DR 650, to byla už taková docela vysoká koza. Z nízkých otáček se ten motor sbíral tak zvláštně. Pak jsem jel na XT 600 E a to bylo parádní, hned mi padla do ruky a bavila mě. Tak se zaměřuji hlavně na ni. thumbs up
Upravil Barney dne 16-03-2014 21:24
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
12345
#54 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-03-2014 06:44
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Tatínek ví co je pro jeho děti nejlepšíthumbs up
 
blejdamint
#55 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-03-2014 11:02
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlastimil napsal:
Tatínek ví co je pro jeho děti nejlepšíthumbs up


Vlasto vše nej k svátku at se daří.
blejdamintxr650r
 
12345
#56 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 17-03-2014 11:30
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
vlastimil napsal:
Tatínek ví co je pro jeho děti nejlepšíthumbs up


Vlasto vše nej k svátku at se daří.

Díky mocSmile
 
Barney
#57 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 25-03-2014 18:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

A je to vyřešené thumbs up

'http://www.imagehosting.cz/images/7774433.jpg'

Vlastimil: S tím startováním to nakonec snad nebude tak hrozné. Dělám to přes dekompresor a jde to o dost líp. Wink
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
dimi650ta
#58 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 25-03-2014 19:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 195
Založený: 23.01.11

[quote]barney napsal:
A je to vyřešené thumbs up

'http://www.imagehosting.cz/images/7774433.jpg'

Vítej v klubu DR350. Velká gratulace. Ať ti DR slouží. Jen ten přední blatník mi tam nějak nepasuje...
 
Barney
#59 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 25-03-2014 19:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Mi se na fotce taky moc nelíbil, ale naživo vypadá dobře a není tak nízko hned nad kolem, jak se zdá.
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Medved 77
#60 Vytisknout diskuzi
XTéčko - výběr endura
Přidané 25-03-2014 20:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

barney napsal:
A je to vyřešené thumbs up

'http://www.imagehosting.cz/images/7774433.jpg'

Vlastimil: S tím startováním to nakonec snad nebude tak hrozné. Dělám to přes dekompresor a jde to o dost líp. Wink
Pěkná at sloužíthumbs up
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 38

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.24 sekund 355,936,894 návštěv