29.3. 2024 00:04
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Afrika bude!!!
Cidas
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-08-2014 22:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

[quote]PetrAT napsal:
kdyby to dopadlo takto, to bych se teda nezlobil Wink

To bych začal šetřit Smile
"Míra dálky je toulka..."
 
vlk
#62 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 07-08-2014 23:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

PetrAT napsal:
kdyby to dopadlo takto, to bych se teda nezlobil Wink
'http://idratherberidingdotcom.files.wordpress.com/2014/05/inmoto-version.jpg'


yummy ....... ale skutocnost bude: houno houno zlata rybka helpless
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
blejdamint
#63 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 07-08-2014 23:42
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlk napsal:
[quote]PetrAT napsal:
kdyby to dopadlo takto, to bych se teda nezlobil Wink
'http://idratherberidingdotcom.files.wordpress.com/2014/05/inmoto-version.jpg'


yummy ....... ale skutocnost bude: houno houno zlata rybka helpless[/quot

no jo ale to je 450 odpoved na ktm kit.................ne 8kilo, to je pekne az zas na to predno svetlo s litra nahaca, zas des, zabit,zastrelit a poslat do TajgyGrinFrown
blejdamintxr650r
 
vlk
#64 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 08-08-2014 00:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

jo mas pravdu, som si nevsimol. tiez suhlas ten vrsek by chcelo dotiahnut - nieco ako staru afru od boana, ale nieco taketo "nadychnute" s obsahom 800 +/- to by bola pecka
KEDY IM TO UZ KONECNE DOJDE ZE TOTOK XCEME! alebo je nas tak malo ze to neriesia?
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
blejdamint
#65 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 08-08-2014 01:03
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlk napsal:
jo mas pravdu, som si nevsimol. tiez suhlas ten vrsek by chcelo dotiahnut - nieco ako staru afru od boana, ale nieco taketo "nadychnute" s obsahom 800 +/- to by bola pecka
KEDY IM TO UZ KONECNE DOJDE ZE TOTOK XCEME! alebo je nas tak malo ze to neriesia?


Protože to je jen komerce, úzká skupina lidí je nezajímá, dělal jsem ted novou masku pro BMW 1150 gs a nikdo z kluků nechtěl aby se to podobalo věcem od TT. A vymýšlet neco nového, ucelneho,tak aby se to komerčně líbilo je velký problém, většínou chtějí lidí to na čem jezdí ti strelci apod. A kdyz uz to vymyslis tak si to chceš nechat zaplatit a to se zas nelíbí te úzké skupině která poptava neco podobného od TT ale za 5tinovou cenu, protože náklady na vývoj, to ze neco jen obslahnes nebo zkopirujes, jsou v ČR podružna vec. Mrkni se na Facebook
motovaky.cz není zcela dokončena jen prototyp který kluci testují a je ještě na něm spousta práce,udelanou podle majitelů bmw ne podle me tak aby se dala napasovat na vse původní bez zásahu jen nasadit na stávající motorku. Za me se mi to moc nelíbí chce tam nějaké věci přepracovat. Ji.AK návrh byl vytvořen cca 1 den a matrice asi 14 dní.
Howk Bl.
Upravil blejdamint dne 08-08-2014 01:10
blejdamintxr650r
 
vlk
#66 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 08-08-2014 16:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

blejdamint napsal:
vlk napsal:
jo mas pravdu, som si nevsimol. tiez suhlas ten vrsek by chcelo dotiahnut - nieco ako staru afru od boana, ale nieco taketo "nadychnute" s obsahom 800 +/- to by bola pecka
KEDY IM TO UZ KONECNE DOJDE ZE TOTOK XCEME! alebo je nas tak malo ze to neriesia?


Protože to je jen komerce, úzká skupina lidí je nezajímá, dělal jsem ted novou masku pro BMW 1150 gs a nikdo z kluků nechtěl aby se to podobalo věcem od TT. A vymýšlet neco nového, ucelneho,tak aby se to komerčně líbilo je velký problém, většínou chtějí lidí to na čem jezdí ti strelci apod. A kdyz uz to vymyslis tak si to chceš nechat zaplatit a to se zas nelíbí te úzké skupině která poptava neco podobného od TT ale za 5tinovou cenu, protože náklady na vývoj, to ze neco jen obslahnes nebo zkopirujes, jsou v ČR podružna vec. Mrkni se na Facebook
motovaky.cz není zcela dokončena jen prototyp který kluci testují a je ještě na něm spousta práce,udelanou podle majitelů bmw ne podle me tak aby se dala napasovat na vse původní bez zásahu jen nasadit na stávající motorku. Za me se mi to moc nelíbí chce tam nějaké věci přepracovat. Ji.AK návrh byl vytvořen cca 1 den a matrice asi 14 dní.
Howk Bl.


takze totok: http://www.bmwgs....wstart=120
je tvoje dielo s ktorym mi will vesel do vlakna? Wink
mne sa to tiez moc nepaci, ale kazdy mame iny vkus a poziadavky
... vim o com hovoris ten cas a rucnu pracu je tazko zaplatit, ale zopar nas je ktory to tak chcu, vygugli si co robi "jasterica" a jukni na facebook ma tam galeriu a ma roznorodych zakaznikov a na male slovensko aj docela pocetne, ale jo furt to neni na zivobite a v nasom kocurkove duplom .o)
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
blejdamint
#67 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 09-08-2014 00:02
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

vlk napsal:
blejdamint napsal:
vlk napsal:
jo mas pravdu, som si nevsimol. tiez suhlas ten vrsek by chcelo dotiahnut - nieco ako staru afru od boana, ale nieco taketo "nadychnute" s obsahom 800 +/- to by bola pecka
KEDY IM TO UZ KONECNE DOJDE ZE TOTOK XCEME! alebo je nas tak malo ze to neriesia?


Protože to je jen komerce, úzká skupina lidí je nezajímá, dělal jsem ted novou masku pro BMW 1150 gs a nikdo z kluků nechtěl aby se to podobalo věcem od TT. A vymýšlet neco nového, ucelneho,tak aby se to komerčně líbilo je velký problém, většínou chtějí lidí to na čem jezdí ti strelci apod. A kdyz uz to vymyslis tak si to chceš nechat zaplatit a to se zas nelíbí te úzké skupině která poptava neco podobného od TT ale za 5tinovou cenu, protože náklady na vývoj, to ze neco jen obslahnes nebo zkopirujes, jsou v ČR podružna vec. Mrkni se na Facebook
motovaky.cz není zcela dokončena jen prototyp který kluci testují a je ještě na něm spousta práce,udelanou podle majitelů bmw ne podle me tak aby se dala napasovat na vse původní bez zásahu jen nasadit na stávající motorku. Za me se mi to moc nelíbí chce tam nějaké věci přepracovat. Ji.AK návrh byl vytvořen cca 1 den a matrice asi 14 dní.
Howk Bl.


takze totok: http://www.bmwgs....wstart=120
je tvoje dielo s ktorym mi will vesel do vlakna? Wink
mne sa to tiez moc nepaci, ale kazdy mame iny vkus a poziadavky
... vim o com hovoris ten cas a rucnu pracu je tazko zaplatit, ale zopar nas je ktory to tak chcu, vygugli si co robi "jasterica" a jukni na facebook ma tam galeriu a ma roznorodych zakaznikov a na male slovensko aj docela pocetne, ale jo furt to neni na zivobite a v nasom kocurkove duplom .o)


S Jastericou se znam, vim co dela, on to dela y laminatu, ja lisuju s plastu, to je neco jineho, jsem rad za tvuj nazor, mne se to taky nelibi,nestihl jsem to dotahnout do konce, jsem pracovne ted v australii a tak se v tom hrabou kluci, jsou tam hlavne nestastne volene barevne kombinace, mam velke zkusenosti s reklamou a polepovanim samolepkami 3D a dyzajnem ale toto co kluci udelali to nikam neposunulo ale respekt, jsou to jejich motorky a predstavy. Zatim jde hlavne spise o test materialu a ajk to bude s UV zarenim, dyzajn opravit je otazkou nekolika dni asi tak....

nikde jsem nepresentoval a vubec ne na bmw foru foto zde

https://www.faceb...mp;theater
Upravil blejdamint dne 09-08-2014 00:07
blejdamintxr650r
 
vlk
#68 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 10-08-2014 00:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

blejdamint napsal:
vlk napsal:
blejdamint napsal:
vlk napsal:
jo mas pravdu, som si nevsimol. tiez suhlas ten vrsek by chcelo dotiahnut - nieco ako staru afru od boana, ale nieco taketo "nadychnute" s obsahom 800 +/- to by bola pecka
KEDY IM TO UZ KONECNE DOJDE ZE TOTOK XCEME! alebo je nas tak malo ze to neriesia?


Protože to je jen komerce, úzká skupina lidí je nezajímá, dělal jsem ted novou masku pro BMW 1150 gs a nikdo z kluků nechtěl aby se to podobalo věcem od TT. A vymýšlet neco nového, ucelneho,tak aby se to komerčně líbilo je velký problém, většínou chtějí lidí to na čem jezdí ti strelci apod. A kdyz uz to vymyslis tak si to chceš nechat zaplatit a to se zas nelíbí te úzké skupině která poptava neco podobného od TT ale za 5tinovou cenu, protože náklady na vývoj, to ze neco jen obslahnes nebo zkopirujes, jsou v ČR podružna vec. Mrkni se na Facebook
motovaky.cz není zcela dokončena jen prototyp který kluci testují a je ještě na něm spousta práce,udelanou podle majitelů bmw ne podle me tak aby se dala napasovat na vse původní bez zásahu jen nasadit na stávající motorku. Za me se mi to moc nelíbí chce tam nějaké věci přepracovat. Ji.AK návrh byl vytvořen cca 1 den a matrice asi 14 dní.
Howk Bl.


takze totok: http://www.bmwgs....wstart=120
je tvoje dielo s ktorym mi will vesel do vlakna? Wink
mne sa to tiez moc nepaci, ale kazdy mame iny vkus a poziadavky
... vim o com hovoris ten cas a rucnu pracu je tazko zaplatit, ale zopar nas je ktory to tak chcu, vygugli si co robi "jasterica" a jukni na facebook ma tam galeriu a ma roznorodych zakaznikov a na male slovensko aj docela pocetne, ale jo furt to neni na zivobite a v nasom kocurkove duplom .o)


S Jastericou se znam, vim co dela, on to dela y laminatu, ja lisuju s plastu, to je neco jineho, jsem rad za tvuj nazor, mne se to taky nelibi,nestihl jsem to dotahnout do konce, jsem pracovne ted v australii a tak se v tom hrabou kluci, jsou tam hlavne nestastne volene barevne kombinace, mam velke zkusenosti s reklamou a polepovanim samolepkami 3D a dyzajnem ale toto co kluci udelali to nikam neposunulo ale respekt, jsou to jejich motorky a predstavy. Zatim jde hlavne spise o test materialu a ajk to bude s UV zarenim, dyzajn opravit je otazkou nekolika dni asi tak....

nikde jsem nepresentoval a vubec ne na bmw foru foto zde

https://www.faceb...mp;theater


na bmw forum to dal will - ale to je jedno, to bolo len tak na okraj

kuurna s tym jastericou sa a jasterica pozna tusim seckych Wink

ked to robis z plastu, a trva to tak kratko mozes mi popisat tuto technologiu? ako vyrobis formu, z coho, aky plast pouzivas, ako ho dostanes do formy a odformovanie???
sory ze som zvedavy, poznam vyrobu plastovych dielov vstrekovanim preto sa pytam ako to robis v "domacom prostredi"
... ak je to Tvoje nowhaw Grin tak pochopim ak to nevysvetlis, - pripadne do PM, alebo nic comfort - v poho
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
blejdamint
#69 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 10-08-2014 01:31
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

MAs to v PM.
Upravil admin dne 12-11-2015 08:08
blejdamintxr650r
 
vlk
#70 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 10-08-2014 11:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

Dik blushing
Upravil admin dne 12-11-2015 08:08
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Meli
#71 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 05-09-2014 22:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

SVĚTOVÁ PREMIÉRA 10. ZÁŘÍ!
, UKÁŽEME NOVOU FORMU DOBRODRUŽSTVÍ.
Ať jste kdokoliv, ať už jste kdekoli: Připravte se na motocykl, který vám umožní zcela nový zážitek. Zkušenost být schopen kdykoliv vymanit se z každodennosti. Nenechte si ujít, až spadne opona...

http://www.honda..../honda.php

ŽE BY?

jinak docela zajímavá stránka věnující se všemu co se kde spekuluje o africe: http://idratherbe...n-is-back/
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
prezi
#72 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 06-09-2014 08:24
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Meli napsal:
jinak docela zajímavá stránka věnující se všemu co se kde spekuluje o africe: http://idratherbe...n-is-back/

...zajímavé thumbs up
...tato tabulka mne zaujala (pro zvětšení na ni klikni):
'http://s9.postimg.org/zcpw5b9rj/adventure_bikes_chart.jpg'

...tentokrát jsem opravdu zvědav, CO TO BUDE!
 
www.CENDURO.cz
Cidas
#73 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 06-09-2014 14:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Já jsem úplně přepnutej. Peníze doma pod kavalcem připravený a nová Afrika pořád nikde Smile
"Míra dálky je toulka..."
 
blejdamint
#74 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 07-09-2014 00:28
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Meli napsal:
SVĚTOVÁ PREMIÉRA 10. ZÁŘÍ!
, UKÁŽEME NOVOU FORMU DOBRODRUŽSTVÍ.
Ať jste kdokoliv, ať už jste kdekoli: Připravte se na motocykl, který vám umožní zcela nový zážitek. Zkušenost být schopen kdykoliv vymanit se z každodennosti. Nenechte si ujít, až spadne opona...

http://www.honda..../honda.php

ŽE BY?

jinak docela zajímavá stránka věnující se všemu co se kde spekuluje o africe: http://idratherbe...n-is-back/


Dik za odkaz, taky to sleduju a uz se to blizi, 10.zari............. no bojim se akorat, ze nas je velice mala skupina lidi a bude to dalsi nove rado by enduro KTM/ci BMW/ducati/yamaha/suzuki/ducati a podobne z+hovadilosti s 250 kg a nas+er mater elektronikou vsude kde se podivas nebo uz jsem toto zazil v mercedesu, udelali 5valec, ten jezdi do dneska nevlastnim ho uz ale prodej byl 579tis km ted ma pres milion a ty nove cdi cka se serou po 200tis, bojim se te z+kurvene komerce, ta to zabije, vsechno to , co chceme, rad bych se mylilsarcasm

Nepotrebuji delat takove stroje, podivej se kam se to vsechno zvrhlo, z jednoduchych motorek se udelali slozite m+rdky oplacane kupou nesmyslu a prej udajne vymozenosti.........

A muzes se divat kam chces je to vsechno k nicemu,tezke a nefukcni. O5 pridavam, je to jen muj nazor a jsem bezpartijniGrin, howk.
Upravil blejdamint dne 07-09-2014 00:33
blejdamintxr650r
 
Milanek
#75 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 07-09-2014 21:06
Člen

Příspěvek: 179
Založený: 18.04.14

to sem zvedavej co z nich vypadne:-)
 
http://alu-milanek.webnode.cz/
Brian1986
#76 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 07-09-2014 21:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 167
Založený: 02.01.12

jsem fakt zvědavý, hlavně at to není jak Crosstourer, crossrunner a pod.Sad
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní :-)
 
Cidas
#77 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 09-09-2014 08:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Už se to blíží. Tak snad zítra Smile
"Míra dálky je toulka..."
 
12345
#78 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 09-09-2014 09:55
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Brian1986 napsal:
jsem fakt zvědavý, hlavně at to není jak Crosstourer, crossrunner a pod.Sad

To jako čekáte že to bude jako Enfield Scrambler nebo co?GrinNejsem odborníkem na vývoj motorek ale garantuju Vám že to bude kupa plastu řízená compem a spoustou dalších "vymožeností" Grin a možná to podpoří prodej Crosstourerů a runnerů bo všichni budou říkat:jojo to byly ještě endura....
 
Brian1986
#79 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 09-09-2014 10:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 167
Založený: 02.01.12

vlastimil napsal:
Brian1986 napsal:
jsem fakt zvědavý, hlavně at to není jak Crosstourer, crossrunner a pod.Sad

To jako čekáte že to bude jako Enfield Scrambler nebo co?GrinNejsem odborníkem na vývoj motorek ale garantuju Vám že to bude kupa plastu řízená compem a spoustou dalších "vymožeností" Grin a možná to podpoří prodej Crosstourerů a runnerů bo všichni budou říkat:jojo to byly ještě endura....

jen to neShock
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní :-)
 
Milanek
#80 Vytisknout diskuzi
Afrika bude!!!
Přidané 09-09-2014 10:54
Člen

Příspěvek: 179
Založený: 18.04.14

to by mne nasrali :-D
 
http://alu-milanek.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.36 sekund 356,028,631 návštěv