29.3. 2024 11:49
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Moravský OFF
qwert
Přidané 16-02-2014 20:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Není to zas tak hrozné když si dáš čas a sháníš.Zatím 5500kč přední WP zdvih 300,1300kč zadní Sachs zdvih 320.Kapota Boano 6000kč,500kč přední blatník KTM,2500kč digitál KOSO.Krásné je i to že to váží 198 s plnou nádrží..
 
MatyB
Moravský OFF
Přidané 16-02-2014 21:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 391
Založený: 06.10.12

qwert napsal:
MatyB napsal:
to Qwert: dal jsem na tebe a vyrazil s handikepem predni brzdy, opravdu nebyla potreba. Vsude je tak mokro, ze to nejelo ani s kopce natoz do kopce Wink.


A kde jsi jezdil?


Po blizkych kopeccich a lukach, ale je hodne mokro. Jelikoz jsem vyrazil sam tak jsem se nepoustel do zadnych krkolomnuch akcich jako posledne Grin.
Navic bez predniho blatniku to neni uplne ono, sic to vypada dobre, ale oci plne bordelu a GSo totalne zaflagane..Shock
Takze to musim jeste poresit.
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 06:31
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

pavelgs> je fakt, že LC8 mne hodně láká.... i když bych její potenciál absolutně nevyužil Grin
qwert> 55 i s motorkou? Nemáš nějaké aktuální foto?
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 07:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ted je to rozebrané kvůli lakům,jak se to bude skládat tak sem hodím fotky..
 
motoblb
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 08:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
daliss napsal:

Pavelgs> na tigeru mám vzadu udělaný tlumič s hyperpro, předek čistá progresivka na míru. Takže jak to tak poslouchám, pomohl bych si jen předním kolem, zbytek bych šel zpátky :-(


Jo,tak nějak to je.Jsi zralý na LC8..Grin
Třetí rok to poslouchám pokaždé co se mi tu Daliss nasáčkuje Grin 2 roky mu říkám že si nepomůže,poslední rok sem rezignoval a hned se ho ptám,už si to konečně prodal?hilariousSnad se blýskne na lepší časy a konečně se té KÁŤY dočká.thumbs up
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx6
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 10:06
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

motoblb> víš moc dobře, proč je Afra pořád ve hře... ale víš taky moc dobře, že se mi Tigera zbavovat nechce Grin
A vůbec, pokaždé to neřeším :-D jen co druhou návštěvu hilarious
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 10:36
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
pavelgs napsal:
daliss napsal:

Pavelgs> na tigeru mám vzadu udělaný tlumič s hyperpro, předek čistá progresivka na míru. Takže jak to tak poslouchám, pomohl bych si jen předním kolem, zbytek bych šel zpátky :-(


Jo,tak nějak to je.Jsi zralý na LC8..Grin
Třetí rok to poslouchám pokaždé co se mi tu Daliss nasáčkuje Grin 2 roky mu říkám že si nepomůže,poslední rok sem rezignoval a hned se ho ptám,už si to konečně prodal?hilariousSnad se blýskne na lepší časy a konečně se té KÁŤY dočká.thumbs up


No, ono mu stejně nic jiného nezbyde.Má dvě možnosti.Buď si koupit afru,nacpat do ní prachy a postavit něco,co mu může smést ze světa jeden befél na STK,nebo je tu druhá varianta,koupit hotovou motorku,která bude vždycky o světelnou délku před afrou a nemusí se třepat strachy,že ho na STK vykopou jak prašivého psa.Hlášky typu,že někdo zná někoho a ten umí STK zařídit jsou k ničemu,protože tohle se může změnit ze dne na den a nedá se na tom stavět nějaká smysluplná budoucnost.
Ano,i já se nechal zblbnout a chtěl se ubírat cestou první varianty,ale rychle jsem zjistil,že je to k ničemu.Jednoúčelovku,určenou jen k hopsání ve čtverci 30x30km jsem nechtěl.Rád si vyjedu po asfaltu a tam bych si se stavbou na dlouhých pérech moc neužil.Na tohle byla LC8 úplně skvělá.Jeden den hopsat někde po kotárech,pak přenastavit podvozek a fičet někde na Slovensko,užívat si zatáček.Obojí byl zážitek v tom nejlepším slova smyslu..
Po zkušenostech z obou motorek bych jednoznačně volil LC8...NA KTM jsem odkroutil cca 50 tis,na afře cca 13tis,takže jsem si myslím udělal slušný obrázek,založený na zkušenosti a ne na dojmech a pověstech..
Ale je to jeho boj....
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
czunik
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 10:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
motoblb napsal:
pavelgs napsal:
daliss napsal:

Pavelgs> na tigeru mám vzadu udělaný tlumič s hyperpro, předek čistá progresivka na míru. Takže jak to tak poslouchám, pomohl bych si jen předním kolem, zbytek bych šel zpátky :-(


Jo,tak nějak to je.Jsi zralý na LC8..Grin
Třetí rok to poslouchám pokaždé co se mi tu Daliss nasáčkuje Grin 2 roky mu říkám že si nepomůže,poslední rok sem rezignoval a hned se ho ptám,už si to konečně prodal?hilariousSnad se blýskne na lepší časy a konečně se té KÁŤY dočká.thumbs up


No, ono mu stejně nic jiného nezbyde.Má dvě možnosti.Buď si koupit afru,nacpat do ní prachy a postavit něco,co mu může smést ze světa jeden befél na STK,nebo je tu druhá varianta,koupit hotovou motorku,která bude vždycky o světelnou délku před afrou a nemusí se třepat strachy,že ho na STK vykopou jak prašivého psa.Hlášky typu,že někdo zná někoho a ten umí STK zařídit jsou k ničemu,protože tohle se může změnit ze dne na den a nedá se na tom stavět nějaká smysluplná budoucnost.
Ano,i já se nechal zblbnout a chtěl se ubírat cestou první varianty,ale rychle jsem zjistil,že je to k ničemu.Jednoúčelovku,určenou jen k hopsání ve čtverci 30x30km jsem nechtěl.Rád si vyjedu po asfaltu a tam bych si se stavbou na dlouhých pérech moc neužil.Na tohle byla LC8 úplně skvělá.Jeden den hopsat někde po kotárech,pak přenastavit podvozek a fičet někde na Slovensko,užívat si zatáček.Obojí byl zážitek v tom nejlepším slova smyslu..
Po zkušenostech z obou motorek bych jednoznačně volil LC8...NA KTM jsem odkroutil cca 50 tis,na afře cca 13tis,takže jsem si myslím udělal slušný obrázek,založený na zkušenosti a ne na dojmech a pověstech..
Ale je to jeho boj....


Sedívim tomu kroku zpět,afru jsem neměl ale musí být jasný že to bude krok zpět.I když vlastně vím proč tem krok zpět...tak držím palce aby bylo znovu to co ti sedí :-)
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx4
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 11:05
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

czunik napsal:


Sedívim tomu kroku zpět,afru jsem neměl ale musí být jasný že to bude krok zpět.I když vlastně vím proč tem krok zpět...tak držím palce aby bylo znovu to co ti sedí :-)


O mě už tu nejde.Daliss se chystá udělat stejnou pitomost,jakou jsem udělal před časem já.Ze silné motorky se směrem dolů zvyká špatně a troufnu si tvrdit,že spokojený by nebyl,stejně jako já.Na Tigrovi jsem jel a za afru bych to neměnil ani omylem.Minimálně proto,že Dalis jezdí rád to, co jezdím i já.Dál už to tu nemá cenu rozebírat.Je a bude to jeho boj a rozseknout si to musí sám...
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 11:10
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Pavelgs> jelikož rád jezdím co ty (tedy pokud nebudu brát některé pasáže Grin) tak proto mne zajímá tvůj názor. Nechcu po nikom rozhřešení, to si musím udělat ve své makovici sám. Ale prostě něco ve mne už dlouho dloube, že by to chtělo změnu. A já než se k něemu dokopu, tak to někdy trvá. Jenže s Tigerem sem více méně spokojen - krom vlastností podvozku a chybějícího 21" kola. A do toho samozřejmě řeším kačky, že. Jako skoro každý, neb Tiger není jediným koníčkem. Takže je to těžko.
Upravil xx6 dne 17-02-2014 11:11
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 14:48
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
Pavelgs> jelikož rád jezdím co ty (tedy pokud nebudu brát některé pasáže Grin) tak proto mne zajímá tvůj názor. Nechcu po nikom rozhřešení, to si musím udělat ve své makovici sám. Ale prostě něco ve mne už dlouho dloube, že by to chtělo změnu. A já než se k něemu dokopu, tak to někdy trvá. Jenže s Tigerem sem více méně spokojen - krom vlastností podvozku a chybějícího 21" kola. A do toho samozřejmě řeším kačky, že. Jako skoro každý, neb Tiger není jediným koníčkem. Takže je to těžko.


Tak to si musíš ujasnit,jakým směrem ta změna má proběhnout a čeho chceš tou změnou dosáhnout.Kačky řešíme všichni,nebo drtivá většina z nás.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:03
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Pavelgs- ideální by byla lc8. Ale mam kupu kamarádů mezi afričanama a ti na afru nedají dopustit. Tak sem si myslel že by to šlo. Ale čím víc se bavím s různými lidmi tím víc mne to odrazuje.
 
John
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 263
Založený: 26.03.11

daliss > Afikáři jsou už skoro sekta sarcasm
 
http://www.africatwin.cz/?show=71
Medved 77
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Daliss v jednom nejmenovaném časopise o motocestování jsem četl že jedině Bmw Gs je motorka pro opravdové dobrodruhy tak nevím nad čím váhášGrin
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
qwert
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

daliss napsal:
Pavelgs- ideální by byla lc8. Ale mam kupu kamarádů mezi afričanama a ti na afru nedají dopustit. Tak sem si myslel že by to šlo. Ale čím víc se bavím s různými lidmi tím víc mne to odrazuje.


A není náhodou ten tygr ideální pro to co jezdíš?
 
motoblb
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Medved 77 napsal:
Daliss v jednom nejmenovaném časopise o motocestování jsem četl že jedině Bmw Gs je motorka pro opravdové dobrodruhy tak nevím nad čím váhášGrin
To bych ho tu měl 7 dní v týdnuGrin a bydlet s ním nehodlám i když je to kámošhilarious
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
qwert
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 19:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Medved 77 napsal:
Daliss v jednom nejmenovaném časopise o motocestování jsem četl že jedině Bmw Gs je motorka pro opravdové dobrodruhy tak nevím nad čím váhášGrin


To dobrodružství asi bude o tom že nikdy nevíš jestli dojedeš..
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 20:08
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
Pavelgs- ideální by byla lc8. Ale mam kupu kamarádů mezi afričanama a ti na afru nedají dopustit. Tak sem si myslel že by to šlo. Ale čím víc se bavím s různými lidmi tím víc mne to odrazuje.


Na a taky je spousta lidí, co nedají dopustit třeba na Fabii..secret

Jestli chceš zůstat na svém,co se týká výkonu a potřebuješ/chceš výrazně lepší podvozek,prakticky nemáš jinou volbu než LC8.

Pokud po výkonu neprahneš,podvozek víceméně oželíš a chceš ušetřit nějakou tu kačku,kup si nějakou starší afru.Jestli ti to bude vyhovovat,nebo ne,se ukáže časem.Můj tajný tip je, že NE.Důvody viz.výše.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
cibus
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 20:50
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

Afra se mně vždycky líbila, líbí se mně a líbit se mně asi ani nepřestane. Před 20-ti lety jsem na té motce mohl oči nechat, když na ní táhli Fricové kolem našeho baráku směrem na východ.

Ale stačilo krátké svezení, abych věděl, že si ji nikdy nekoupím.

Královna je mrtvá, ať žije královna.
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 17-02-2014 20:53
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

cibus napsal:
Afra se mně vždycky líbila, líbí se mně a líbit se mně asi ani nepřestane. Před 20-ti lety jsem na té motce mohl oči nechat, když na ní táhli Fricové kolem našeho baráku směrem na východ.

Ale stačilo krátké svezení, abych věděl, že si ji nikdy nekoupím.

Královna je mrtvá, ať žije královna.


Rouhači...Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 41

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 2.13 sekund 356,143,998 návštěv