24.4. 2024 16:43
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Moravský OFF
xx2
Přidané 27-08-2012 10:45
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

ripper napsal:
qwert napsal:
ripper napsal:
Ahoj pánové,
mohl by někdo prosím poslat link na nějaký pěkný (lehký) offík v okruhu Ostrava - Frýdlant?
Rád bych se zúčastnil vašich sobotních vyjížděk, ale bohužel víkend bývá na prd...

Díky moc
L.


Neblázni a sed raději doma,naše vyjíždky jsou velmi nebezpečné..Grin


Takovou reakci ponechám radši bez odpovědi... helpless

Proč ?
Za dva víkendy 2 motorky vyřadili z provozu, jednoho jezdce,6 jich utopili, a jedný nejdou brzdy ......myslím slušnej oddílGrin
 
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 11:09
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
ripper napsal:
Ahoj pánové,
mohl by někdo prosím poslat link na nějaký pěkný (lehký) offík v okruhu Ostrava - Frýdlant?
Rád bych se zúčastnil vašich sobotních vyjížděk, ale bohužel víkend bývá na prd...

Díky moc
L.


Neblázni a sed raději doma,naše vyjíždky jsou velmi nebezpečné..Grin


Takovou reakci ponechám radši bez odpovědi... helpless

Proč ?
Za dva víkendy 2 motorky vyřadili z provozu, jednoho jezdce,6 jich utopili, a jedný nejdou brzdy ......myslím slušnej oddílGrin


Mě ta reakce připadla něco ve stylu - mezi nás radši nechoď.

Ale je pravda, že svoji bramboru mám docela rád a utopit bych ji nechtěl... Navíc učit se a zbytečně mlátit s mašinou na takovém terénu je asi blbost - když s terénem nemám moc zkušeností.
BTW proč nemají hadici do sání, aby ji neutopili?? helpless
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 11:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Slusnej oddil to vskutku je Smile
Ted pojedu s bramborou na servis spravit tu zadni brzdu a po koupani v te louzicce se musi i vymenit olej, rovnou mi na ontujou i padaky a pokud nebude z toho koupani a naslednyho startovani ve vode ohla ojnice tak v sobotu bych jel zasejc Smile
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 11:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

 
www.zednictvilukas.cz
dimi650ta
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 11:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 195
Založený: 23.01.11

Luky1 napsal:
Slusnej oddil to vskutku je Smile
Ted pojedu s bramborou na servis spravit tu zadni brzdu a po koupani v te louzicce se musi i vymenit olej, rovnou mi na ontujou i padaky a pokud nebude z toho koupani a naslednyho startovani ve vode ohla ojnice tak v sobotu bych jel zasejc Smile

Tak tomu říkám nadšení pro jízdu v Qwertově... :-).
Ale jinak velká pochvala, byli jste včera s kolegou na těch mastodontech moc šikovní.
 
RadekK
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 11:56
Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

dimi650ta napsal:
Luky1 napsal:
Slusnej oddil to vskutku je Smile
Ted pojedu s bramborou na servis spravit tu zadni brzdu a po koupani v te louzicce se musi i vymenit olej, rovnou mi na ontujou i padaky a pokud nebude z toho koupani a naslednyho startovani ve vode ohla ojnice tak v sobotu bych jel zasejc Smile

Tak tomu říkám nadšení pro jízdu v Qwertově... :-).
Ale jinak velká pochvala, byli jste včera s kolegou na těch mastodontech moc šikovní.

Jo pravda, všechna čest thumbs up
 
homer
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 12:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 22
Založený: 28.05.12

Je to krásné, dost mě mrzí, že jsem nejel. No já se sice taky brodil ale doma při výkopu základů na domeček. Taky samé bahno.Smile.

Ještě jak tady výše čtu, tak si myslím, že vítaný je každy dobrý člověk a o zkušenostech to není. Každý začíná a někde se to musí naučit. Já když jel poprvé z qwertem a spol taky jsem se bál kde se vysekám anebo zapadnu a nakonec to bylo super ježdění a hned jak bude čas a nová guma tak vyrážím.
Člověk se má tak dobře jak sám chce.
 
Medved 77
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 12:19
Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Já to říkám pořád jak se nevyválíš v blátě tak to není offGrin
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 12:45
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

 
homer
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 12:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 22
Založený: 28.05.12


Člověk se má tak dobře jak sám chce.
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 14:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Hele Ripper nebud jak malej,za mou větou byl vychlamaný smajlík takže jsi mohl pochopit že jde o srandu.Mé vyjíždky nebezpečné nejsou a volím trasy podle zkušenosti zůčastněných.Kluci na bramborách byli šikovmí a neměli s trasou nějaký větší problém.Co se týče utopení jejich strojů,věděl jsem že to tak dopadne ale na druhou stranu moc dobře vím jak je snadné tyhle motorky zase oživit.(tady musím opět ocenit klučinu na druhém gs že ač viděl jak dopadl jeho kolega před ním,tak se do toho bez váhání pustil taky-frajer).Pro kluky to byla dobrá škola že příště pokud se jim to někdy stane netřeba panikařit,stačí pouze klíč na svíčku a zapalovač a jedou dál..Co se týká náročnosti tras ,nikdy nechci aby si někdo rozbil motorku ale pokud ho opravdu zajímá ježdění v terénu tak ježdění pouze po šotolinách ho nikam neposune a stále bude jezdit s jakýmsi strachem.Je lepší se něco naučit,posunout své možnosti a pak se v lese nestresovat ale užívat si to..Wink Toť jen můj názor..
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 14:50
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

ripper napsal:
pavelgs napsal:
ripper napsal:
Ahoj pánové,
mohl by někdo prosím poslat link na nějaký pěkný (lehký) offík v okruhu Ostrava - Frýdlant?
Rád bych se zúčastnil vašich sobotních vyjížděk, ale bohužel víkend bývá na prd...

Díky moc
L.


Možná už jsem paranoidní,ale s počtem příspěvku 1,bez historie,osobní známosti,nebo referencí od zdejších členů,ti nikdo normální nic nenalinkuje.


OK... tak sem si v sobotu našel něco sám.
na bmwgs nějakou historii mám...
Doporučení? Třeba Petr_t?


hele možná je to drsné přivítání,ale uznej,že když v době ,kdy pachatelé dobra používají metody ne nepodobné praktikám gestapa,přijde někdo na web jako nový a napíše něco ve stylu "práskněte mi vaše off trasy" a já vidím jako cíl Frýdlant,začne mi blikat kontrolka,protože je to nebezpečně blízko rejdiště "sil nečistých" viz. zde http://www.zakaz-... .S ON trasama nemám problém,ostatně popsal jsem jich pár i tady na webu,ale OFF trasy jsou horké zboží,které se na volně přístupné stránky prostě nevyvěšují.
Je to smutné,ale bohužel žijeme v době,kdy se daří sviním všeho druhu...
Takže v tom nehledej nic osobního,je to jen opatrnost...flower
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
dimi650ta
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 15:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 195
Založený: 23.01.11

qwert napsal:
Hele Ripper nebud jak malej,za mou větou byl vychlamaný smajlík takže jsi mohl pochopit že jde o srandu.Mé vyjíždky nebezpečné nejsou a volím trasy podle zkušenosti zůčastněných.Kluci na bramborách byli šikovmí a neměli s trasou nějaký větší problém.Co se týče utopení jejich strojů,věděl jsem že to tak dopadne ale na druhou stranu moc dobře vím jak je snadné tyhle motorky zase oživit.(tady musím opět ocenit klučinu na druhém gs že ač viděl jak dopadl jeho kolega před ním,tak se do toho bez váhání pustil taky-frajer).Pro kluky to byla dobrá škola že příště pokud se jim to někdy stane netřeba panikařit,stačí pouze klíč na svíčku a zapalovač a jedou dál..Co se týká náročnosti tras ,nikdy nechci aby si někdo rozbil motorku ale pokud ho opravdu zajímá ježdění v terénu tak ježdění pouze po šotolinách ho nikam neposune a stále bude jezdit s jakýmsi strachem.Je lepší se něco naučit,posunout své možnosti a pak se v lese nestresovat ale užívat si to..Wink Toť jen můj názor..

Pěkně jdi to napsal.
Sice bude Luky1 muset vyměnit i olej v mororu, ale jinak dobré... ;-)
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 15:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Já mu říkal at už to v té vodě znovu nestartuje..
 
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 15:52
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

pavelgs napsal:
ripper napsal:
pavelgs napsal:
ripper napsal:
Ahoj pánové,
mohl by někdo prosím poslat link na nějaký pěkný (lehký) offík v okruhu Ostrava - Frýdlant?
Rád bych se zúčastnil vašich sobotních vyjížděk, ale bohužel víkend bývá na prd...

Díky moc
L.


Možná už jsem paranoidní,ale s počtem příspěvku 1,bez historie,osobní známosti,nebo referencí od zdejších členů,ti nikdo normální nic nenalinkuje.


OK... tak sem si v sobotu našel něco sám.
na bmwgs nějakou historii mám...
Doporučení? Třeba Petr_t?


hele možná je to drsné přivítání,ale uznej,že když v době ,kdy pachatelé dobra používají metody ne nepodobné praktikám gestapa,přijde někdo na web jako nový a napíše něco ve stylu "práskněte mi vaše off trasy" a já vidím jako cíl Frýdlant,začne mi blikat kontrolka,protože je to nebezpečně blízko rejdiště "sil nečistých" viz. zde http://www.zakaz-... .S ON trasama nemám problém,ostatně popsal jsem jich pár i tady na webu,ale OFF trasy jsou horké zboží,které se na volně přístupné stránky prostě nevyvěšují.
Je to smutné,ale bohužel žijeme v době,kdy se daří sviním všeho druhu...
Takže v tom nehledej nic osobního,je to jen opatrnost...flower


Oukej, beru to... Wink
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 15:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No a příští víkend můžeš s náma..Smile
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 16:02
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
ripper napsal:
Ahoj pánové,
mohl by někdo prosím poslat link na nějaký pěkný (lehký) offík v okruhu Ostrava - Frýdlant?
Rád bych se zúčastnil vašich sobotních vyjížděk, ale bohužel víkend bývá na prd...

Díky moc
L.


Neblázni a sed raději doma,naše vyjíždky jsou velmi nebezpečné..Grin


Takovou reakci ponechám radši bez odpovědi... helpless

Proč ?
Za dva víkendy 2 motorky vyřadili z provozu, jednoho jezdce,6 jich utopili, a jedný nejdou brzdy ......myslím slušnej oddílGrin


Ještě pár víkendů a dojdou motorky.GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 16:07
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

ripper napsal:



Oukej, beru to... Wink


Tak to jsem rád.

....a abys nás nepomluvil,po "Babím Létě" sem hodím takovou softOFF trasu,akorát pro lidi co se nechcou přizabít a do zákazů se jim nechce.
....beztak mám teď hovno co na práci (s prominutím) Frown
Upravil xx4 dne 27-08-2012 16:08
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 16:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Pavle můžeš zatím vyrobit ten díl k zadní brzdě..Wink
 
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 18:26
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 37

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 2.14 sekund 359,752,165 návštěv