28.3. 2024 16:12
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Motodíly Havířov
jencekgs
Přidané 07-03-2016 12:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Breto to ze je to Tvuj web, jeste neznamena, ze vse co tu kdo napise je s tvym souhlasem, nebo by si to mel soudit. Pokud text neporusuje zakon, nemel by si do diskuze vstupovat. Jestli Marek udela krive obvineni nekoho, je to jen jeho vec a v pripade problemu ponese on sam sve nasledky.

Ale Ty mas tendenci se vmesovat uplne zbytecne.

Tot muj nazor.

Ps: Jsem na tomto foru jiz od doby testovaci verze. Odeslo celkem dost aktivnich clenu. Takovymi zasahy ale budou odchazet dalsi. Ale je to pouze muj nazor.
S Rablenkou cestou necestou
 
prezi
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:00
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Už jsem se smířil s tím, že ať udělám co udělám, nikdy to nebude vyhovovat všem.
 
www.CENDURO.cz
hobr
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:04
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

prezi napsal:
Už jsem se smířil s tím, že ať udělám co udělám, nikdy to nebude vyhovovat všem.

To platí už několik století...z toho si nic nedělej.comfort
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
petrOV
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

prezi-jo, všem se opravdu nikdy nezavděčíš, ale pokud nikdo neporušuje v diskuzi zákon, tak to vidím stejně jako jencekgs...
 
hobr
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:09
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

bartus napsal:
Tak to reknete kdo to je a je klid. To tu je jak na idnesu a novinkach, tam se taky nesmi psat o ciganech a slimacich.

thumbs up
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
jencekgs
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

prezi napsal:
Už jsem se smířil s tím, že ať udělám co udělám, nikdy to nebude vyhovovat všem.


Zeptam komu vyhovuje, ze se zatajuji informace o tom, ze se nekdo chova nefer?
Opravdu nevidim jediny duvod, proc by si mel do toho zasahovat.

Kdyz bych napsal, ze me Prezi podvedl, a nebyla by to pravda (jako ze neni),
Tak bych vymyslel pomluvu a byl bych za ni pripraveny nest dusledky.
Takze kdybych to vyslovil, predpokadam, ze by si se ozval a zadal omluvu, pripadne by se to resilo nejak jinak.
Proto si myslim, ze si Marek nic nevymyslel, i kdyz je motoblb, ale ne zase tak velky. A zverejnenim da zaroven prilezitost k vyjadreni i druhe strane.

I kdyby druha strana napsala ze udelala chybu a ze se omlouva, myslim, ze by to i tak pro nej bylo lepsi, nez tady to hrani si na tajnustkarstvi.
S Rablenkou cestou necestou
 
qwert
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Trochu to připomíná aférku s vadným benzínem.Dají vám vědět že některé benzínky prodávají špatný benzín ale už se nesmí napsat které..
 
petrOV
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 13:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

qwert napsal:
Trochu to připomíná aférku s vadným benzínem.Dají vám vědět že některé benzínky prodávají špatný benzín ale už se nesmí napsat které..

tak a teď tě obviním z plagiátorství http://cenduro.cz...post_68460 GrinGrin
Upravil petrOV dne 07-03-2016 13:45
 
qwert
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 14:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Aha,nevšiml jsem si..Grin
 
Kareru
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 17:49
Člen

Příspěvek: 204
Založený: 20.01.11

Já nevím, mám dojem, že zase zima a zase mnoho kuráže, proč do toho zapojujete Břéťu a nenecháte ho, dělá toho pro cenduro málo? Pokud chci na někoho upozornit, že je to prevít, tak řeknu konkrétně kdo a co provedl a na co si ostatní mají dát pozor a tím pádem vím co jsem o kom řekl a za tím si stojím, chápu Břéťu, že nechce aby se mu to tady zbytečně dohadovalo, pokud si dva lidé něco provedli tak ať si to vyříkají mezi sebou a pokud je jedem prevít tak na plnou hubu ať si skutečně ostatní dají pozor, ale kvůli tomu nařknout administrátora z cenzury, hry peněz a pod. - trochu zcestné.
 
czunik
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 19:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

jencekgs napsal:
Breto to ze je to Tvuj web, jeste neznamena, ze vse co tu kdo napise je s tvym souhlasem, nebo by si to mel soudit. Pokud text neporusuje zakon, nemel by si do diskuze vstupovat. Jestli Marek udela krive obvineni nekoho, je to jen jeho vec a v pripade problemu ponese on sam sve nasledky.

Ale Ty mas tendenci se vmesovat uplne zbytecne.

Tot muj nazor.

Ps: Jsem na tomto foru jiz od doby testovaci verze. Odeslo celkem dost aktivnich clenu. Takovymi zasahy ale budou odchazet dalsi. Ale je to pouze muj nazor.



S tim souhlasim..bohuzel...ale tak nejak podobne jsem to bretovi rekl..nasledky si ponesou zucastneni
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 19:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Kareru napsal:
Já nevím, mám dojem, že zase zima a zase mnoho kuráže, proč do toho zapojujete Břéťu a nenecháte ho, dělá toho pro cenduro málo? Pokud chci na někoho upozornit, že je to prevít, tak řeknu konkrétně kdo a co provedl a na co si ostatní mají dát pozor a tím pádem vím co jsem o kom řekl a za tím si stojím, chápu Břéťu, že nechce aby se mu to tady zbytečně dohadovalo, pokud si dva lidé něco provedli tak ať si to vyříkají mezi sebou a pokud je jedem prevít tak na plnou hubu ať si skutečně ostatní dají pozor, ale kvůli tomu nařknout administrátora z cenzury, hry peněz a pod. - trochu zcestné.


Reknu to takto. Kazdy si vyhodnoti sam jak a co. Ja zastavam nazor ze nic by se nemelo mazat zastavovat pokuud to nehranici s trestnym cinem. Kazdy ma pravo napsat svuj nazor
At chtrej nebo ****ni..ale je jen jeho a jeho pravo. Je to forum a kdyz si budu chtit neco vyrikat mezi dvema lidma muze zrusit svobodne diskuzni fora. Proste to tak vidim ale take respektuju bretovo rozhodnuti. Take si za to ponese sam nasledky eventuelnim odchodem clenu nebo podezrenim. Znam jeho nazor a nejde delat siudce usmiritele a cenzora najednou. A to se pro nej stava smrtici smesi..a ne vsichni budou slusni uvazlivi a brat to jako breta. Coz je pro nej skoda...a jak zni moje motto...svoboda je nenahraditelna...a to v cemkoliv. I v projwvu a nazorech pokud nikoho neurazi...
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
hobr
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 19:40
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Kareru napsal:
Já nevím, mám dojem, že zase zima a zase mnoho kuráže, proč do toho zapojujete Břéťu a nenecháte ho, dělá toho pro cenduro málo? Pokud chci na někoho upozornit, že je to prevít, tak řeknu konkrétně kdo a co provedl a na co si ostatní mají dát pozor a tím pádem vím co jsem o kom řekl a za tím si stojím, chápu Břéťu, že nechce aby se mu to tady zbytečně dohadovalo, pokud si dva lidé něco provedli tak ať si to vyříkají mezi sebou a pokud je jedem prevít tak na plnou hubu ať si skutečně ostatní dají pozor, ale kvůli tomu nařknout administrátora z cenzury, hry peněz a pod. - trochu zcestné.

Břeťa se do toho "namontoval" sám, podle mne vůbec neměl zasahovat - pouze v případě, že by docházelo k vulgaritám a napadání....
Vždy jde o peníze - myslíš, že komerční inzerce je na tomto fóru zadarmo?hmm
Zpět k jádru problému - stala se nepěkná věc. Marek to tady nakousl, ale nedozvěděl jsem se, kdo je viník a na koho si dát pozor. Je to podle Tebe správné?helpless
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
czunik
Motodíly Havířov
Přidané 07-03-2016 19:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

hobr napsal:
Kareru napsal:
Já nevím, mám dojem, že zase zima a zase mnoho kuráže, proč do toho zapojujete Břéťu a nenecháte ho, dělá toho pro cenduro málo? Pokud chci na někoho upozornit, že je to prevít, tak řeknu konkrétně kdo a co provedl a na co si ostatní mají dát pozor a tím pádem vím co jsem o kom řekl a za tím si stojím, chápu Břéťu, že nechce aby se mu to tady zbytečně dohadovalo, pokud si dva lidé něco provedli tak ať si to vyříkají mezi sebou a pokud je jedem prevít tak na plnou hubu ať si skutečně ostatní dají pozor, ale kvůli tomu nařknout administrátora z cenzury, hry peněz a pod. - trochu zcestné.

Břeťa se do toho "namontoval" sám, podle mne vůbec neměl zasahovat - pouze v případě, že by docházelo
Vždy jde o peníze - myslíš, že komerční inzerce je na tomto fóru zadarmo?hmm
Zpět k jádru problému - stala se nepěkná věc. Marek to tady nakousl, ale nedozvěděl jsem se, kdo je viník a na koho si dát pozor. Je to podle Tebe správné?helpless



Uz jsem.psal ze me to zajima...a nikoho nutit nemohu je napsat svuj nazor coz cinim. A kdyz kvuli tomu chce odejit inzerent tak tim tuplem bych to asi nechal bezet..na bretove miste. Klidne at se pohadaji...klidne verejne...zase ja byt ten druhej..asi bych volil cestu smiru..neb kdo chyby nedela...byt je to asi chyba umyslna..ale taky rikam zoufali lide delaji zoufale veci a nwvime co kdo proc ho k tomu vedlo..
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Kareru
Motodíly Havířov
Přidané 08-03-2016 06:56
Člen

Příspěvek: 204
Založený: 20.01.11

hobr napsal:
Kareru napsal:
Já nevím, mám dojem, že zase zima a zase mnoho kuráže, proč do toho zapojujete Břéťu a nenecháte ho, dělá toho pro cenduro málo? Pokud chci na někoho upozornit, že je to prevít, tak řeknu konkrétně kdo a co provedl a na co si ostatní mají dát pozor a tím pádem vím co jsem o kom řekl a za tím si stojím, chápu Břéťu, že nechce aby se mu to tady zbytečně dohadovalo, pokud si dva lidé něco provedli tak ať si to vyříkají mezi sebou a pokud je jedem prevít tak na plnou hubu ať si skutečně ostatní dají pozor, ale kvůli tomu nařknout administrátora z cenzury, hry peněz a pod. - trochu zcestné.

Břeťa se do toho "namontoval" sám, podle mne vůbec neměl zasahovat - pouze v případě, že by docházelo k vulgaritám a napadání....
Vždy jde o peníze - myslíš, že komerční inzerce je na tomto fóru zadarmo?hmm
Zpět k jádru problému - stala se nepěkná věc. Marek to tady nakousl, ale nedozvěděl jsem se, kdo je viník a na koho si dát pozor. Je to podle Tebe správné?helpless


no právě to jsem myslel, když už někdo o někom píše, že je prevít, tak si za názorem stojím a napíšu konkrétně kdo a co udělal, ale píšu to až v okamžiku, kdy si sem na sto procent jistej a nesu veškeré důsledky i kdyby to nebylo tak jak jsem to bral
 
12345
Motodíly Havířov
Přidané 08-03-2016 07:28
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Mlčeti zlato...blushing
 
petrOV
Motodíly Havířov
Přidané 08-03-2016 07:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

Kareru napsal:


no právě to jsem myslel, když už někdo o někom píše, že je prevít, tak si za názorem stojím a napíšu konkrétně kdo a co udělal, ale píšu to až v okamžiku, kdy si sem na sto procent jistej a nesu veškeré důsledky i kdyby to nebylo tak jak jsem to bral

Asi tak nějak a ne, že napíšu někdo je šmejd, neřeknu kdo a ještě si to ověřím.

Mně každopádně stačilo, když jsem si dovolil upozornit na nesmyslnost a nevýhodnost akce olej+filtr a pošta zadarmo, více viz str. 13. V podstatě mi bylo řečeno, o co mi jde/co bych jako nechtěl a že jsem údajně kamarád Dalisse, který tady asi platí za vychcánka první kategorie-nevím, co tím bylo myšleno a dál jsem radši nepátral. Jestli má takový přístup vždy...
 
Medved 77
Motodíly Havířov
Přidané 08-03-2016 07:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

vlastimil napsal:
Mlčeti zlato...blushing
Třeba to už je vyřešenýGrinYouTube Video

Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
motoblb
Motodíly Havířov
Přidané 06-05-2016 23:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Na skladě bundy a kalhoty ROLEFF
'http://s32.postimg.org/j8o6evojl/ro534.jpg'
'http://s32.postimg.org/yywe611j9/ro527.jpg'
[img]http://s32.postimg.org/lwxdubpxh/ro_15043.jpg[/
img]
'http://s32.postimg.org/n9ay1uex1/ro_470.jpg'
'http://s32.postimg.org/uva4li7lx/ro_456.jpg'

Nakoupit můžete na:
http://www.motodi...rku-roleff
Upravil motoblb dne 06-05-2016 23:16
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
bartus
Motodíly Havířov
Přidané 07-05-2016 09:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Ta posledni fotka to fotili Maro tebe?blushing
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 39

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.16 sekund 355,943,464 návštěv