29.3. 2024 03:37
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Mati
Přidané 30-12-2014 13:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

....super bylo, že jsem si jel svoje šnečí tempo II, nebo III,
zadriftoval jsem si, prostě na pohodu......

už jsem o tom mluvil s Bulisem, že vaše tempo nestíhám a
tak jsem i přemejšlel, že to s vámi vzdám......

Prostě neumím a ani nedělá mi radost lítat osmdesát, nebo kilem po lese,
šotolinách, nebo po loukách, proto mě to už ani netáhne na qwertov.....

Prostě mám rád se za**** po nádrž v kaluži, bahně, nebo zdolávat kilometrovej výjezd, ale rychlý pasáže jezdim se sebazepřením. Z toho
plynuly i moje letošní pády. bylo to prostě jenom o tom,. že jsem se snažil
dojet skupinu a lehnul....

Maty
 
HonzaH
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 30-12-2014 13:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

vidíš já Ti pořád říkal, že to není tím, že jezdím za tebou ...a ještě pomaleji hilarious
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
qwert
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 30-12-2014 14:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Mati napsal:
....super bylo, že jsem si jel svoje šnečí tempo II, nebo III,
zadriftoval jsem si, prostě na pohodu......

už jsem o tom mluvil s Bulisem, že vaše tempo nestíhám a
tak jsem i přemejšlel, že to s vámi vzdám......

Prostě neumím a ani nedělá mi radost lítat osmdesát, nebo kilem po lese,
šotolinách, nebo po loukách, proto mě to už ani netáhne na qwertov.....

Prostě mám rád se za**** po nádrž v kaluži, bahně, nebo zdolávat kilometrovej výjezd, ale rychlý pasáže jezdim se sebazepřením. Z toho
plynuly i moje letošní pády. bylo to prostě jenom o tom,. že jsem se snažil
dojet skupinu a lehnul....

Maty


Máš dost špatnou představu že u nás jezdíme jen po loukách a šotolinách..Smile
 
Mati
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 30-12-2014 15:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

no, ale co jsem koukal videa, tak tam lítáte jak hovádka..........

Prostě jízda pro Bulise, Vencu BIGaře a spol......

..zas tam máte prima kaluže, to by bavilo mě....

Maty
 
qwert
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 30-12-2014 15:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No občas trošku závodíme ale bahna a výjezdů tak dostatek..Wink
 
TomElefant750
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 30-12-2014 17:42
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Maty - pěkněs pojezdil, jseš dobrej a zanech poraženeckejch myšlenek, každýmu jde líp něco jinýho, nejsme na závodech a když holt někdo (většinou BulisWink ) chce víc gazovat tak pak za chvíli počká. Já jsem rád že s náma jezdí někdo klidnější jako ty, taky se mi občas zdá něco moc náročný - ať už tempo nebo nějaká mezička nebo škarpa - ale divochy zkrotíme a svezem se všichni podle chuti, prostě jezdi svým tempem.
Dneska jsem makal, ale stejně by se mi asi nechtělo, nevadí mi ten sníh v terénu ale ty prosolený silnice než tam člověk dojede.
Čau, Tom
 
bulis
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 31-12-2014 00:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 498
Založený: 18.03.12

Kuwa pánové se jste se do mě nějak opřeliAngryMůj názor je,že jde o bandu prima lidí a vždycky jsme se dohodli a na sebe počkali a i se občas pozvedali.Doufám,že to Maty nemyslí vážně mluvili jme spolu a jak jsem ti říkal když někdo jede rychlejc,tak rád počká bo si odpočine. A neboj já ti na jaro připravím takovýho bahna,že se ti o něm bude zdátGrin

Tak přeji všem krásný nový rok a aby jsme se znova setkávali na super vyjížďkách a dalších akcíchthumbs up.A tím myslím VŠECHNY.
ČUS BULIS
 
HonzaH
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 31-12-2014 10:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Jak zas vyrazíme tak já Matyho za zadních pozic trochu podpořím Grin aby přišel na jiné myšlenky hilarious
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Stenly
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 31-12-2014 14:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

Jezdíme[img]'http://www.imagehosting.cz/thumbs/dscn18wjw.jpg'[/img]

[img]'http://www.imagehosting.cz/thumbs/dscn18vnv.jpg'[/img]
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
Petroff
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 03-01-2015 18:42
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 11.12.11

Zdravím pánové! Zatím se tady jenom tak rozkoukávám. Rád bych se s vámi někdy rád projel. Enduro mě baví stále víc, zvlášť jak jsem přesedlal z Afriky na LC4 adventure je to mnohem zábavnější a netrápím se tolik. Mám tady v okolí taky naježděný nějaký cesty a sezóna pořád nekončí. Naposledy jsem pojezdil 26.12 se švárou a moc jsme si to užili. Na tuhle diskuzi mě navedl na posledním Krocanu Tom a Pardála trochu znám, jinak od vidění Čízáka z XL rallye. Tak se budu těšit na nějakou společnou akci. Šťastný Nový rok všem offroaďákům a endůristům!
 
xx6
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 03-01-2015 18:46
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

stenley> cos to k tomu bawu připojil Smile Pěkně Smile
 
Stenly
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 03-01-2015 19:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

daliss napsal:
stenley> cos to k tomu bawu připojil Smile Pěkně Smile


Ale, jsem už " v letech" a v zimě jezdím dost . I Elefanty a to mý báwo je pak naložený dost těžký.A všelijaký lyžičky a kolečka pod už mám za sebou. tak jsem nechal přidělat sajdu Velorex. Bude o tom i článek v ČMN , jak to jde celý legálně. Už se ptali i z BMWGS, tak přidám celý ten můj výpis. Jinak na léto si chci koupit něco solo...
Jo, asi tak to bude... já koupil 562 - no , mám teď dvě..na jednu jsem čekal , až dorazí kamoš z Ukrajiny a příveze ji. Jsou tam nejlevnější, ale v desolátním stavu.Ale nejel, tak jsem tu naši českou sajdu přivezenou taky z Ukrajiny koupil od jednoho poláka na německým prodejním webu....ceny tak do 10 000 Kč. Ale byla v dost dobrým stavu, tak jsem to hned odvezl do Sidecarmontu ( nechci sr.át do pražáků, ale má lepší ceny a přístup).Montáž bez jakýchkoliv úprav a elektriky, jen sada připojení a zesílení prvků...- 20 000,- Kč.Mezitím mi dorazila ta druhá, hrůza, vozili v tom brambory a všechno možný...3 kila laminátu a pár hodin práce a už ji lakuju, na černo , jako motorku. V Sidecarmontu mi dost poradil pan Vávra( fakt je pohodář a velice ochotný) s úpravou podvozku..zesílení, osa, kyvka, tlumič..už je to taky před komaxitem...ten mi taky vystavil k sajdě opis typového listu i s papírama od Velorexu - je zástupce. K tý druhý sajdě už mám taky opis . Jen přehodím štítky, sajdy pak vyměním a tu jednu ( bez úprav, ale po technický) hned prodám...Taktéž papír o souhlasu s montáží k BMW 1100 gs. 600,- Kč. Pak jsem napsal do BMW ( firma Helpreg) , velice ochotní a do týdne souhlas s přestavbou. 1 500,- Kč a papír s novými údaji pro přestavbu a přepis velkýho techničáku. Na našem úřadu evidence vozidel jsem zažádal o přestavbu a jen čekám na příští týden ( zrovna se do toho nakyblovaly vánoce) , až to dopúíšou do techničáku - 1000,- Kč + asi 50,- Kč. Pak technická - přestavbya motorky 600,- Kč a zpátky na úřad a HOTOVO!!! Můžu legálně jezdit a po celý rok. Mám už najeto s tímhle kabrioletem dost kiláků , teď v zimě a je to paráda... Vzhůru na Elefanty!!!
'http://www.imagehosting.cz/thumbs/bmwzima.jpg'

'http://www.imagehosting.cz/thumbs/p1010174.jpg'
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
qwert
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 04-01-2015 12:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Když se mluví o tom zimním ježdění..V roce 04 jsem byl ve Finsku(v létě)na soutěži kterou pořádali kluci z all road tour finland a tam povídali že dělají i zimní akce.Na téhle fotce je zrovna -33 a nahřívají olej aby to vůbec natočili.No blázni..Smile
'http://i60.tinypic.com/29628g0.jpg'
Upravil qwert dne 04-01-2015 12:02
 
xx6
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 04-01-2015 12:11
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Stenly- milana znám osobně. Pohodovej kluk. A pražakama myslíš jirku ledinskeho? To já taky fachman. Sem zvedav zda budeš časem dělat přední vidli a nebo to necháš origo. A co zpátečku jako ma peterson ;-)
 
Pardal
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 04-01-2015 16:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Stenly, Tom říkal že pojedeme vláčkem Te navštivit, tak doufam že nam o tom neco povíš osobně, a ne že se někam schovaš.... :-D

cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
Stenly
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 04-01-2015 19:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

Pardal napsal:
Stenly, Tom říkal že pojedeme vláčkem Te navštivit, tak doufam že nam o tom neco povíš osobně, a ne že se někam schovaš.... :-D



Jasný, Tom mi už volal a počítám s tím. se na vás těším...:-)
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
TomElefant750
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 05-01-2015 12:49
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Petroff - určitě, sleduj to tady, jak dovolí počasí tak začnem jezdit a domlouvat se budem tady.
Čau, Tom
 
TomElefant750
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 05-01-2015 13:04
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Tak bych si dovolil zveřejnit a pozvat všechny známé i neznámé na další akci bez motorek, tentokrát výjezdní - pojedem se vlakem podívat za Stenlym a za KocouremWink.
Jelo by se v sobotu 24.1. do Varnsdorfu do pivovaru Kocour, kde vyráběj a točej plno tradičních i netradičních druhů piva, rád bych domluvil i prohlídku pivovaru. Další výhoda tohoto pivovaru je ta že tam jede vlak, mají tam svojí soukromou vlakovou zastávku, taklže by se jelo v 15:02 vlakem TL70 20922 z Liberce, návrat by byl vlakem TL70
20933 v 21:27 od Kocoura. Po návratu může bejt případně afterparty u mně a mimoliberečtí tu mohou jako vždy přespat.
Byl jsem tam zatím dvakrát a vždycky jsem byl spokojenej, dá se tam i slušně najíst a Stenly nám tam povypráví a možná i předvede svý nový Elefantí vozidloSmile.
Bude tam potřeba odhadem tak tejden dopředu zamluvit stůl (Stenly možná upřesní), takže bych potřeboval trochu dopředu vědět s kým mám počítat. Budu sem postupně dávat i seznam kdo z místních celebrit dorazíGrin

Čau, Tom
 
Stenly
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 06-01-2015 19:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

TomElefant750 napsal:
Tak bych si dovolil zveřejnit a pozvat všechny známé i neznámé na další akci bez motorek, tentokrát výjezdní - pojedem se vlakem podívat za Stenlym a za KocouremWink.
Jelo by se v sobotu 24.1. do Varnsdorfu do pivovaru Kocour, kde vyráběj a točej plno tradičních i netradičních druhů piva, rád bych domluvil i prohlídku pivovaru. Další výhoda tohoto pivovaru je ta že tam jede vlak, mají tam svojí soukromou vlakovou zastávku, taklže by se jelo v 15:02 vlakem TL70 20922 z Liberce, návrat by byl vlakem TL70
20933 v 21:27 od Kocoura. Po návratu může bejt případně afterparty u mně a mimoliberečtí tu mohou jako vždy přespat.
Byl jsem tam zatím dvakrát a vždycky jsem byl spokojenej, dá se tam i slušně najíst a Stenly nám tam povypráví a možná i předvede svý nový Elefantí vozidloSmile.
Bude tam potřeba odhadem tak tejden dopředu zamluvit stůl (Stenly možná upřesní), takže bych potřeboval trochu dopředu vědět s kým mám počítat. Budu sem postupně dávat i seznam kdo z místních celebrit dorazíGrin

Čau, Tom


Se na vás už těším, doražte všichni...:-)

https://www.faceb...tos_stream
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
cizak
Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce.
Přidané 06-01-2015 19:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 42
Založený: 11.10.10

a hele Stenly, ne že tam budete někomu rozlívat alkohol ! Nechci aby mne bolela hlava !
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 50

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.82 sekund 356,062,832 návštěv