6.5. 2024 14:10
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Motovýstavy 2014
Barney
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 28-12-2013 09:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

'http://www.bvv.cz/public/galleries/2/1078/_thbs_/490X500__motosalon-494x256.jpg'

BRNO - Motosalon: 6. - 9. 3. 2014

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a za podpory Sdružení automobilového průmyslu (SAP). Veletrh je zařazen do mezinárodního kalendáře výstav a veletrhů ACEM.
Veletrh předvede reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů.


http://www.bvv.cz...
--------------------------------------------------

PRAHA - Motocykl: 6. - 9. 3. 2014

Motocykl je tradičním veletrhem a v roce 2014 bude na Výstavišti v Holešovicích probíhat již 18. ročník tohoto veletrhu. Tato výstava patří k tradičním akcím a za dobu svého konání si získala řadu stálých vystavovatelů i návštěvníků.
Součástí dalšího veletrhu Motocykl bude již tradičně 10. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL, CUSTOM LIVE.


http://www.motocy...
------------------------------------------------

BRATISLAVA - Motocykel: 13. - 16. 3. 2014

Medzinárodná výstava MOTOCYKEL je sviatkom pre všetkých, ktorým srdce bije pre pocit slobody s vetrom vo vlasoch. Jediná výstava tohto zamerania na Slovensku ponúkla prehliadku dvojkolesových tátošov, troj a štvorkoliek, skútrov, motopríslušenstva, oblečenia a služieb pre motocyklistov. Výstava bude sprevádzaná zaujímavým programom s hudobnými skupinami, módnymi prehliadkami, zvukovou a svetelnou show.
Súbežne s výstavou Motocykel prebiehajú aj výstava lodí Boat Show a výstava rybárstva Rybárstvo a voľný čas. Súbor výstav so zameraním na aktívne trávenie voľného času má rastúcu tendenciu a patrí medzi návštevnícky najpopulárnejšie podujatia.


http://www.incheb...ge_id=6944
---------------------------------------------------

Kde jste byli minule a kam se chystáte tentokrát? Wink
 
street-dog
#2 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 28-12-2013 13:20
Člen

Příspěvek: 54
Založený: 22.10.13

Ještě doplním, že v Brně bude i JAWA kolem světa, doufám, že vše půjde podle plánu a stihne to Smile
Honda XL 650 V Transalp (2000)
 
hobr
#3 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 28-12-2013 17:33
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Letos jsem byl v Blavě, na jaře bude Brno. Sice ta Blava je lepší, ale Brno mám za kopcem. Tož tak.
Upravil hobr dne 03-01-2014 17:58
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
snelcuk
#4 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 31-12-2013 12:14
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Brno thumbs up
 
czunik
#5 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 02-01-2014 11:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

brno praha mě nějak posledně neoslovila
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Myro
#6 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 02-01-2014 19:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 174
Založený: 04.06.13

Nevím jak Vám, ale mě nikdy nešlo na rozum proč, se u nás dějí dvě výstavy stejného zaměření v jeden termín. A už vůbec nechápu podle jakého klíče jsou zastoupeni vystavovatelé. Kdyby byla jediná a byly tam zastoupeni všici tak máme výstavu světových parametrů. Je jasné že 1/2 republiky pojede do Brna a druhá pojede do Prahy. Když byly obě v Praza šel jsem první do Letňan a u metra jsem dostal lístek na 1/2vstupné Do Holešovic. Tak jsem zmákl obě.
Letos nejspíš jen Brno.
Moc by mě zajímala reakce vystavovatelů členů cendura.
Frown
Moje nabídka:http://www.rousol...olepy.html
 
Bajlak
#7 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 08:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 25
Založený: 15.01.13

Když jsem byl teď naposledy v Praze tak motosalon byl určitě lepší, ale zase tam bylo přehustíno. Motyckl nebyl také vůbec špatný. Z mé strany to mu pomohlo zastoupení od TT. Jelikož jsem ze Severních Čech tak Brno nepřipadá v úvahu a pojedu do Prahy na motocykl Smile
BMW 1200 GS/ADV - Hééééén vole hééééén clap
 
chose
#8 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 15:57
Člen

Příspěvek: 32
Založený: 30.10.11

Pokud to pujde navštívím obě.Jen se mi zdá,že je trochu kocourkov.Frown
 
hobr
#9 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 16:23
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

chose napsal:
Pokud to pujde navštívím obě.Jen se mi zdá,že je trochu kocourkov.Frown

Máš na mysli výstavy nebo našu republiku?hmmGrin
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Roman2bk
#10 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 17:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

Myro napsal:
Nevím jak Vám, ale mě nikdy nešlo na rozum proč, se u nás dějí dvě výstavy stejného zaměření v jeden termín. A už vůbec nechápu podle jakého klíče jsou zastoupeni vystavovatelé. Kdyby byla jediná a byly tam zastoupeni všici tak máme výstavu světových parametrů. Je jasné že 1/2 republiky pojede do Brna a druhá pojede do Prahy. Když byly obě v Praza šel jsem první do Letňan a u metra jsem dostal lístek na 1/2vstupné Do Holešovic. Tak jsem zmákl obě.
Letos nejspíš jen Brno.
Moc by mě zajímala reakce vystavovatelů členů cendura.
Frown


Podle toho co jsem četl dříve, tak to prý vzniklo tím, že dříve na Motocyklu byli lidi nespokojeni a to jak návštěvníci, tak i vystavovatelé. Pamatuji si jak to tam bylo nacvakané, hrozně málo místa, úzké chodbičky a to tam ještě nacpali stánky s nemotorkářským zbožím. Přitom prostory v areálu byly ale přednost měla ještě i pouť.... vypadalo to jako pokus aby nacpali co nejvíce vystavovatelů a lidí na co nejmenší místo (navíc špatné parkování, špatný dojezd na místo z dálnice, atd.).
No a prý se vystavovatelé (sdružení dovozci a výrobci motocyklu) tehdy snažili domluvit s Inchebou, aby se to změnilo.
a prý nebyl z její strany zájem
(navíc ještě Incheba vlastnila/vlastní právo na název akce, Motocykl, tak si asi byli jisti, že mají všechny esa v rukávu a navždy)
Tak se dovozci a výrobci rozhodli pro jiného vystavovatele, pro BVV Brno s tím, aby to jednou pořádali v Praze a podruhé v Brně, na střídačku.
Stejný termín myslím zvolili schválně (asi jako přímou konkurenci a nebo aby přinutili každého vystavovatele se rozhodnout.... nevím)
Každopádně tím vzniklo to co tu dneska máme.
Aspoň tak se mi zdá, že to bylo (když tak mě opravte/doplňte, kdo to ví přesněji).

Jinak mě osobně nevadí, že je to na střídačku, nejsem příznivce pragocentrismu (jako že by všechno muselo být jen a jen v Praze), na tom střídání nevidím nic špatného.
Škoda ale že ty akce jsou dvě.
Taky by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby ty akce byly v jiné termíny.... jestli by to jednu z těch dvou akcí posílilo a nebo ne...?
Upravil Roman2bk dne 03-01-2014 18:01
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
hobr
#11 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 18:04
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Také jsem pro dva termíny, ukázalo by se která výstava je "lepší". Já osobně bych do Prahy nejel, protože to mám do Brna co kamenem dohodím a zbytek "domočím", do Bratislavy o trochu dále...
Upravil hobr dne 03-01-2014 18:04
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Roman2bk
#12 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 03-01-2014 18:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

i když bydlím o hodně severněji na Moravě, tak i tak to mám do dvou hlavních měst "cizích" zemí blíže, než do Prahy....

nevíte někdo jak je to s výstavami ve Vídni?
kdysi tam prý byly co 2 roky....
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
Barney
#13 Vytisknout diskuzi
Motovýstavy 2014
Přidané 04-02-2014 14:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Motosalon 2014 BRNO:

Nebude chybět největší světový producent Honda, Yamaha, Harley-Davidson, Triumph, Aprillia, Moto Guzzi, BMW, Kawasaki, Suzuki, Royal-Enfield, Kymco, KTM, Jawa a další. V expozici čtyřkolek budou značky Arctic Cat, TGB, Can-Am nebo Outlander. Na stáncích v sekci příslušenství se mohou návštěvníci těšit například na značky Arai, Dainese, Nolan, Rizoma, LS2, Schuberth helmets, Shark, Shoei nebo PSÍ Hubík. Obsahově jsme Motosalonu doplnili sektor přestaveb Custom Culture, to je část, která na Motosalonu dosud chyběla.

->>> http://www.motork...27404.html
Upravil Barney dne 04-02-2014 14:56
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 40

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 362,108,366 návštěv