28.3. 2024 12:04
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Cestování trochu jinak
12345
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 28-06-2019 07:58
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Chalupu mám plnou motorek ale zase mne napadla další kravina.Koupil jsem Japonského veterána viz.foto a hodlám na něm podniknout nějaký dlouhý výlet aby lidi viděli že pokud chce člověk jet daleko nepotřebuje nutně moto typu LC1250 s kuframa a brašnama na kufrech a brašničkama na brašnách ověšený doplňky od TT jako povstalec.Pokud by měl někdo zájem jet se mnou na podobném křápu byl bych potěšen...Směr a čas dohodneme.Smile
12345 přiložený následující obrázek:


[99.4Kb]
Upravil 12345 dne 28-06-2019 08:07
 
Milanek
#2 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 00:29
Člen

Příspěvek: 179
Založený: 18.04.14

nevim za jak silenyho a retro by ses rad povazoval ale tohle je moc silny a spolehlivy na to aby objet s tim svet byl jakejkoliv vykon "mimo misu" jen proste pojedes do 110ti a ještě usporis za benzin - kup si fichtla nebo babetu - ale na tom uz taky byl kazdej všude takze nevim…. vyprava za tim něco si dokázat snad na koloběžce :-D zacni radsi jezdit na cemkoliv ale vse jen pro sebe,a to na cem jezdi jiny nereš, fakt se ti dost ulevi
Upravil Milanek dne 02-07-2019 00:30
 
http://alu-milanek.webnode.cz/
12345
#3 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 09:40
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Milanek napsal:
nevim za jak silenyho a retro by ses rad povazoval ale tohle je moc silny a spolehlivy na to aby objet s tim svet byl jakejkoliv vykon "mimo misu" jen proste pojedes do 110ti a ještě usporis za benzin - kup si fichtla nebo babetu - ale na tom uz taky byl kazdej všude takze nevim…. vyprava za tim něco si dokázat snad na koloběžce :-D zacni radsi jezdit na cemkoliv ale vse jen pro sebe,a to na cem jezdi jiny nereš, fakt se ti dost ulevi


Děkuji za vyčerpávající odpověď.Bohužel jsi vůbec nepochopil o co mi v mém příspěvku šlo.Na druhou stranu bych se divil kdyby jsi jako výrobce kufrů reagoval jinak....
 
Milanek
#4 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 10:47
Člen

Příspěvek: 179
Založený: 18.04.14

Na prvním místě jsem tu za sebe a to že dělám nějaký bedny s tím nemá nic společnýho a kdo mně zná ví že byznys mam úplně u prdele, co vidím je neustálá snaha nám všem ukázat že nejlíp to děláš ty protože máš největší střep a dojel si na něm nejdál - a kdo je tak blbej že si koupí novou motorku je šampon a pozér, sám mám starej šrot ale jezdím na něm protože se mi na něm, jezdí nejlíp a co jezdí ostatní je jejich věc, nechápu proč musíš každýho kdo si udělá radost a koupí si drahou mašinu furt škatulkovat to už je fakt nemoc - máš 250ku chceš jet po světě a scháníš partáka - ok no problém proč do toho ale sereš ty dementní závistivý kecy lidi podle tebe nemají nárok koupit si do chcou ?
 
http://alu-milanek.webnode.cz/
12345
#5 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 12:33
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Fórum je tady aby tam lidi napsali co chtějí vyjádřit a pokud to není vulgární tak to může být cokoliv.Co se týče závisti tak jsi úplně vedle.Nemám důvod závidět někomu novou motorku protože o ni nemám zájem.Nebo si myslíš že např.veteránisti kteří mají doma stroje za miliony a tvrdí že VŠECHNY nové motorky jsou sračky to říkají ze závisti?Já to píšu proto že se musím smát jak si lidi pořídí motorku ověší to kuframa atd. a pak s tím jezdí do práce a po městě a tváří se jako dobyvatelé pouště Gobi.Mi to teda připadá jako bych si koupil obytný přívěs,zapřáhl to za auto a jezdil s tím do práce a k Tescu.Prostě mám svůj názor a se závistí a demencí to nemá nic společného.Lidé kteří mne na rozdíl od Tebe znají by ti to potvrdili.
Upravil 12345 dne 02-07-2019 12:34
 
Milanek
#6 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 12:48
Člen

Příspěvek: 179
Založený: 18.04.14

Dobře mír, nebudeme se hádat jako puberťáci kdo má pravdu, ty si mně taky zaškatulkoval jako "výrobce kufrů" což je totální kravina - řekněme že když hodně to je 30% mých aktivit, a já zase znám několik naprosto skvělých lidí kteří mají drahou motorku nebo si co dva roky kupují jinou a na dovolene si užijí že když otočí plynem tak to jede a sedí a mají na to právo, ne každej je kutil a samoopravář a házet je do jednoho pytle jen proto ze máš okolo par blbců co tě vytáčí prostě nejde

fakt je ale ten že cokoliv co jede vpřed a to klidne 125ccm i mensi dojede proste kamkoliv a naopak je to kolikrát míň únavný a snažší než na velký mašině, ale to není hrdinství koupením malý motorky si to vlastně usnadňuješ :-)
 
http://alu-milanek.webnode.cz/
12345
#7 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 13:37
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Smile
 
12345
#8 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 02-07-2019 16:11
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Tak ještě jednou.Pojede někdo?Grin
 
satos
#9 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 04-07-2019 08:07
Člen

Příspěvek: 116
Založený: 31.05.17

Teda téma s názvom "Cestovanie trocha inak" znamená, že si kúpim pinďúra (česky fichtla) a radosť z cestovania bude v tom, že po ceste vymením piest, na nejakom starom trhu sa mi podarí kúpiť kľukovku, pravidelne (denne) vyčistím sviečku...???
Ono je to činnosť záslužná, taká osveta: "...aby lidi viděli že pokud chce člověk jet daleko nepotřebuje...", no poznám aj ľudí, čo jazdia, a dobre jazdia, no so servisom si netykajú a dovolenku asi radšej strávia jazdením v destinácii, ktorú si vybrali a nie zháňaním súčiastok po ceste.
Včera som v neznámom teréne vhupol do potoka, prebrodil ho a zrazu sa predo mnou zjavila takmer kolmá, 4-5-metrová stena. Neviem ako, ale vyšiel som. Radosť obrovská, ako keď veteránista po troch dňoch konečne na trhu v Čiernej hore kúpi vhodný stator. Grin
Upravil satos dne 04-07-2019 08:08
 
Miguel
#10 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 04-07-2019 08:34
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Milanek napsal:
Na prvním místě jsem tu za sebe a to že dělám nějaký bedny s tím nemá nic společnýho a kdo mně zná ví že byznys mam úplně u prdele, co vidím je neustálá snaha nám všem ukázat že nejlíp to děláš ty protože máš největší střep a dojel si na něm nejdál - a kdo je tak blbej že si koupí novou motorku je šampon a pozér, sám mám starej šrot ale jezdím na něm protože se mi na něm, jezdí nejlíp a co jezdí ostatní je jejich věc, nechápu proč musíš každýho kdo si udělá radost a koupí si drahou mašinu furt škatulkovat to už je fakt nemoc - máš 250ku chceš jet po světě a scháníš partáka - ok no problém proč do toho ale sereš ty dementní závistivý kecy lidi podle tebe nemají nárok koupit si do chcou ?


Proč člověk shazuje ostatní? Aby sám sobě dokázal, že je dobrej.
 
qwert
#11 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 04-07-2019 10:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

3axap napsal:
Fórum je tady aby tam lidi napsali co chtějí vyjádřit a pokud to není vulgární tak to může být cokoliv.Co se týče závisti tak jsi úplně vedle.Nemám důvod závidět někomu novou motorku protože o ni nemám zájem.Nebo si myslíš že např.veteránisti kteří mají doma stroje za miliony a tvrdí že VŠECHNY nové motorky jsou sračky to říkají ze závisti?Já to píšu proto že se musím smát jak si lidi pořídí motorku ověší to kuframa atd. a pak s tím jezdí do práce a po městě a tváří se jako dobyvatelé pouště Gobi.Mi to teda připadá jako bych si koupil obytný přívěs,zapřáhl to za auto a jezdil s tím do práce a k Tescu.Prostě mám svůj názor a se závistí a demencí to nemá nic společného.Lidé kteří mne na rozdíl od Tebe znají by ti to potvrdili.


Znám tě už dlouho ale že nejsi dement potvrdit nemůžu..
 
12345
#12 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 05-07-2019 22:18
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
3axap napsal:
Fórum je tady aby tam lidi napsali co chtějí vyjádřit a pokud to není vulgární tak to může být cokoliv.Co se týče závisti tak jsi úplně vedle.Nemám důvod závidět někomu novou motorku protože o ni nemám zájem.Nebo si myslíš že např.veteránisti kteří mají doma stroje za miliony a tvrdí že VŠECHNY nové motorky jsou sračky to říkají ze závisti?Já to píšu proto že se musím smát jak si lidi pořídí motorku ověší to kuframa atd. a pak s tím jezdí do práce a po městě a tváří se jako dobyvatelé pouště Gobi.Mi to teda připadá jako bych si koupil obytný přívěs,zapřáhl to za auto a jezdil s tím do práce a k Tescu.Prostě mám svůj názor a se závistí a demencí to nemá nic společného.Lidé kteří mne na rozdíl od Tebe znají by ti to potvrdili.


Znám tě už dlouho ale že nejsi dement potvrdit nemůžu..

Tak to já bych zase mohl potvrdit že dement jsi....Grin Ale ne závistivý...thumbs up
Upravil 12345 dne 05-07-2019 22:19
 
Miguel
#13 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 08-07-2019 21:20
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

Veteránisti mají doma veterény za milióny, ale v běžném životě jezdí s moderním autem nebo motorkou. Ještě jsem nepotkal žádného, který by cestoval s veteránskýma značkama po světě nebo jezdil do práce...
 
12345
#14 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 09-07-2019 12:30
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Miguel napsal:
Veteránisti mají doma veterény za milióny, ale v běžném životě jezdí s moderním autem nebo motorkou. Ještě jsem nepotkal žádného, který by cestoval s veteránskýma značkama po světě nebo jezdil do práce...


Tak se pochlub kam vlastně jezdíš že jsi nepotkal nikoho kdo jezdí na veteránu...Grin
 
Miguel
#15 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 09-07-2019 18:00
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

3axap napsal:
Miguel napsal:
Veteránisti mají doma veterény za milióny, ale v běžném životě jezdí s moderním autem nebo motorkou. Ještě jsem nepotkal žádného, který by cestoval s veteránskýma značkama po světě nebo jezdil do práce...


Tak se pochlub kam vlastně jezdíš že jsi nepotkal nikoho kdo jezdí na veteránu...Grin


veterán za několik milionů není na běžné ježdění, to je snad jasné. když se oprostíme od toho měření pinďourů, které prostě nemůžeš vyhrát /holky si mě ukládají jako nezvedat, bolíSmile
 
12345
#16 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 10-07-2019 05:23
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Miguel napsal:
3axap napsal:
Miguel napsal:
Veteránisti mají doma veterény za milióny, ale v běžném životě jezdí s moderním autem nebo motorkou. Ještě jsem nepotkal žádného, který by cestoval s veteránskýma značkama po světě nebo jezdil do práce...


Tak se pochlub kam vlastně jezdíš že jsi nepotkal nikoho kdo jezdí na veteránu...Grin


veterán za několik milionů není na běžné ježdění, to je snad jasné. když se oprostíme od toho měření pinďourů, které prostě nemůžeš vyhrát /holky si mě ukládají jako nezvedat, bolíSmile


Tak tomu bych i věřil.Vypadá to že jsi fakt velký ....Grin
Upravil 12345 dne 10-07-2019 05:43
 
Miguel
#17 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 10-07-2019 12:27
Člen

Příspěvek: 100
Založený: 12.01.17

proč jsi to zeditoval? tos klidně mohl nechat, aby každý viděl, jaký jsi frájaSmile
 
12345
#18 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 10-07-2019 15:19
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Miguel napsal:
proč jsi to zeditoval? tos klidně mohl nechat, aby každý viděl, jaký jsi frájaSmile

Protože jsem si uvědomil že se tady podle Preziho nemají používat vulgární výrazy.
 
qwert
#19 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 11-07-2019 14:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Miguel napsal:
proč jsi to zeditoval? tos klidně mohl nechat, aby každý viděl, jaký jsi frájaSmile


Myslím že slovo frája ne zcela obsáhne stupeň jeho ****ity.Ale bud klidný to každý pochopil i bez editace..
 
hobr
#20 Vytisknout diskuzi
Cestování trochu jinak
Přidané 13-07-2019 11:20
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Nechte Vlastimila být. Je takový jaký je a s tím nic nenaděláte...helpless
Ale k tématu - od kamaráda jsem měl půjčenou Ducati 500 GTL r.v. 1972.
https://www.googl...&vet=1
Ujel jsem asi 30 km a úplně stačiloAngry. Vydat se na takovém motocyklu někam dál, považuji za "masochistickou úchylku". Ale pokud se to někomu jeví jako dobrý nápad - je to jen jeho věc.bye
PS. Nezatracuji veterány, sám také jednoho vlastnímdog...
Upravil hobr dne 13-07-2019 11:23
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 355,903,929 návštěv