18.5. 2024 12:29
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· Royal Enfield Himalayan
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
novela silničního zákona
prezi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2011 14:41
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

...konec výmluv na osobu blízkou
...úpravy: "věk řidiče/výkon motocyklu"

více zde: http://www.novink...izkou.html
 
www.CENDURO.cz
hobr
#2 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 15-06-2011 17:55
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Souhlasím s touto novelou, vymlouvat se na někoho "blízkého" je pro mě obyčejná vyčuranost. Jen aby sněmovna pokračovala v nastoupeném kurzu.
 
Barney
#3 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 15-06-2011 18:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

"ponese odpovědnost provozovatel za přestupky spáchané v jeho autě"

Kravina, silně nesouhlasím. Jak budou řešit firemní auta? Taky mám motorku psanou na Tátu a jezdím v autech od rodičů. Nechci jim v případě maléru dělat ještě větší problémy.

Sad
Upravil Barney dne 15-06-2011 18:18
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Barney
#4 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 15-06-2011 18:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Na druhou stranu...

Listina základních práv a svobod - Hlava pátá - Právo na soudní a jinou právní ochranu - Článek 37

(1) Každý má právo odepřít výpověď, jestliže by jí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobě blízké.


Takže to vlastně nic moc neřeší.

Sad

„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Vlada-adv
#5 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 15-06-2011 20:08
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

Barney> a o co ti jde, po****š něco tak se přiznej jako chlap nebo dělej problémy rodičům a odvolávej se na listinu. Vypovídat nemusíš prostě zaplatí majitel a tečka. Jak budou řešit firemní auta?? Hahaha ty nemusí řešit ani dneska máš knihu jízd máš tam je evidence jak víno.

 
hobr
#6 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 15-06-2011 20:37
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Barney napsal:
"ponese odpovědnost provozovatel za přestupky spáchané v jeho autě"

Kravina, silně nesouhlasím. Jak budou řešit firemní auta? Taky mám motorku psanou na Tátu a jezdím v autech od rodičů. Nechci jim v případě maléru dělat ještě větší problémy.

Sad
To je přesně ta špekulace, kterou nemám rád.
Upravil hobr dne 15-06-2011 20:40
 
Barney
#7 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Vlada-adv> Jestli mě cvakne automatický radar, přiznávám, že se klidně a rád vymluvím. Wink

// http://www.novink...-obce.html
Upravil Barney dne 16-06-2011 08:34
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
3X
#8 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 09:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

konečně se to zase posunulo dále thumbs up, pokud můžu srovnávat chování řidičů s jinými státy, tak u nás se jezdí prasácky, policajti by měli přitvrdit a na STK taky
 
motoblb
#9 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 09:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
konečně se to zase posunulo dále thumbs up, pokud můžu srovnávat chování řidičů s jinými státy, tak u nás se jezdí prasácky, policajti by měli přitvrdit a na STK taky
To už bys na TeKaCečkach neprošelsecret
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
3X
#10 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 10:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
3X napsal:
konečně se to zase posunulo dále thumbs up, pokud můžu srovnávat chování řidičů s jinými státy, tak u nás se jezdí prasácky, policajti by měli přitvrdit a na STK taky
To už bys na TeKaCečkach neprošelsecret


asi se budeš divit, ale já je mám schválené výrobcem tongue
 
jencekgs
#11 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 10:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

3X napsal:
konečně se to zase posunulo dále thumbs up, pokud můžu srovnávat chování řidičů s jinými státy, tak u nás se jezdí prasácky, policajti by měli přitvrdit a na STK taky



Tobě se to s STK mluví když máš nové auto i motorku ale co takový chudák Tumak se svou Sierou leone která je ve stavu automechanikova vozuGrin
Něco jako kovářova kobylaGrin
S Rablenkou cestou necestou
 
motoblb
#12 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 10:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
motoblb napsal:
3X napsal:
konečně se to zase posunulo dále thumbs up, pokud můžu srovnávat chování řidičů s jinými státy, tak u nás se jezdí prasácky, policajti by měli přitvrdit a na STK taky
To už bys na TeKaCečkach neprošelsecret


asi se budeš divit, ale já je mám schválené výrobcem tongue
Tak vidíš proč přitvrzovat na STK,když tvá motorka s vyšší max rychlostí může používat oficiálně gumy které tenhle rychlostní index zdaleka nedosahujouhelplesstu je něco špatněblushingGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
HonzaH
#13 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 11:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Tak vidíš proč přitvrzovat na STK,když tvá motorka s vyšší max rychlostí může používat oficiálně gumy které tenhle rychlostní index zdaleka nedosahujouhelplesstu je něco špatněblushingGrin


..no já je mám taky schválené, ale oficiálně byach měl mít v zorném poli řidiče vylepenou nálepku s upozorněním 160km/h max. Grin

ale protože je u nás max. 130 na dálniciích tak tma nic nemám neb tak rychle se přeci nejezdí annoy
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
motoblb
#14 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 13:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

HonzaH napsal:
Tak vidíš proč přitvrzovat na STK,když tvá motorka s vyšší max rychlostí může používat oficiálně gumy které tenhle rychlostní index zdaleka nedosahujouhelplesstu je něco špatněblushingGrin


..no já je mám taky schválené, ale oficiálně byach měl mít v zorném poli řidiče vylepenou nálepku s upozorněním 160km/h max. Grin

ale protože je u nás max. 130 na dálniciích tak tma nic nemám neb tak rychle se přeci nejezdí annoy
Já je mám taky nazutéGrinjde spíš o to,že je to nesmysl aby bylo schváleno něco co má nižší rychlostní index než má zapsánou maximálku v TP motocykl.Druhá stránka je max povolená rychlost pro motocykly na komunikacích.Když se nad tím zamyslím máme tady pěkný bordel a jak se nám tu dobře žijeclapGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Vlada-adv
#15 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 13:45
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

Barney napsal:
Vlada-adv> Jestli mě cvakne automatický radar, přiznávám, že se klidně a rád vymluvím. Wink

// http://www.novink...-obce.html


No to je ten problém když tě cvakne automat není důvod se vymlouvat, Prostě je čas naučit se nést odpovědnost za svoje činy. Všichni tu brečí jak to na silnicích stojí za hovno. Proč asi protože na pravidla většina ****. Nic proti netvrdím, že jsem svatý a jezdím 100% podle pravidel, ale když mě lapí a dokážou mám smolíka a nebudu za sebe dělat nesvéprávného co neví kde má pinďoura. Máš kule na to jezdit rychle musíš mít kule na to platit pokuty a přicházet o body. Co je na tom proboha tak nepochopitelného.
 
Vlada-adv
#16 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 13:48
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

p.s. asi stejně jako prasící trpišák opět prasil a dostal přez držku. Už to, že pak jde brečet, že dostal lepáka na policii, jen ukazuje co to je za mentální blitek. Propad bych se do západního německa hanbou. Jít brečet na stanici jako malé děcko, co mu sebrali lízátko.
 
Petr 11
#17 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 15:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

U sluzebnich aut je to velice jednoduche,prijde pokuta na firmu a je strzena z vyplaty ridice,zadne dopisovani si,navstevy silnicniho odboru a podobne. Vychovne to pusobi uz ted stejne,akorat je s tim vice papiru,takhle to bude jednodussi...teto novele fandim,konecne neco,co dava smysl...alespon trochu bic na namistrovane chudacky bez spetky zodpovednosti.
 
Petr 11
#18 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 15:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Vlada-adv napsal:
p.s. asi stejně jako prasící trpišák opět prasil a dostal přez držku. Už to, že pak jde brečet, že dostal lepáka na policii, jen ukazuje co to je za mentální blitek. Propad bych se do západního německa hanbou. Jít brečet na stanici jako malé děcko, co mu sebrali lízátko.


Udivuje mne,ze tento odpadek ma jste ridicak...
A jsem si jist,ze mne donutit takova kreatura zastavit v levem pruhu na dalnici,tak by to facka nespravila,pac by se mne tak pokusil zabit...
 
czunik
#19 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 18:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Vlada-adv napsal:
Barney> a o co ti jde, po****š něco tak se přiznej jako chlap nebo dělej problémy rodičům a odvolávej se na listinu. Vypovídat nemusíš prostě zaplatí majitel a tečka. Jak budou řešit firemní auta?? Hahaha ty nemusí řešit ani dneska máš knihu jízd máš tam je evidence jak víno.



nemáš pravdu,všechny naše auta mají gps a již nemusím evidovat kterým autem kdo jel..splňuje to podmínky pr finanční uřad,a těm je liž **** kdo s tím jel....pokud to vše jsou služební cesty..ale to je již kategorie o něčem jiném
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
TomElefant750
#20 Vytisknout diskuzi
novela silničního zákona
Přidané 16-06-2011 23:54
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Vlada-adv napsal:
Barney napsal:
Vlada-adv> Jestli mě cvakne automatický radar, přiznávám, že se klidně a rád vymluvím. Wink

// http://www.novink...-obce.html


No to je ten problém když tě cvakne automat není důvod se vymlouvat, Prostě je čas naučit se nést odpovědnost za svoje činy. Všichni tu brečí jak to na silnicích stojí za hovno. Proč asi protože na pravidla většina ****. Nic proti netvrdím, že jsem svatý a jezdím 100% podle pravidel, ale když mě lapí a dokážou mám smolíka a nebudu za sebe dělat nesvéprávného co neví kde má pinďoura. Máš kule na to jezdit rychle musíš mít kule na to platit pokuty a přicházet o body. Co je na tom proboha tak nepochopitelného.

No třeba pro mně je nepochopitelný, proč bych měl být trestán za něco co absolutně nikoho nepoškozuje, neohrožuje ani neomezuje což je bohužel obvyklej případ automatickýho měření. Navíc výchovnej a a bezpečnostní význam se blíží nule, je třeba jen chytit lidi co jedou rychlejc a ne zpomalovat dopravu na nebezpečnejch místech, okamžitě potrestat toho kdo jede nebezpečně, prostě jen další zdanění. A proto budu vždy hledat jakoukoli šanci jak tyhle automatický systémy o****.
S měřením prováděným "živejma policajtama" mám naopak poměrně slušný zkušenosti, snažej se spíš "výchovně působit" a ne jen buzerovat. Většinou je s nima rozumná řeč, pokud viděj že člověk "neprasí" a chová se jak homo sapiens.
A teď do mněWink
Čau, Tom
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 364,526,855 návštěv