4.5. 2024 07:09
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
blejdamint
Přidané 10-09-2013 08:57
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

motoblb napsal:
blejdamint napsal:
A nemusí s tím chotit do pneuservízuhmm
S takovou ale brzo zdechnu hlady GrinGrin To si tu psat nemělGrin


To máš svatou pravdu, však si můžeš pořídit jeden a nechat si to nakopírovat a prodávatthumbs up. Vedle mám nástrojárnu dal jsem to tam nacenit se uvidí co s tím.Když jsem to chtěl koupit oruginál chtěli za to i s poštovným, nebo tak to vyšlo v přepočtu na cca 3300Kčs, za mě, je to supr věc ale s 15tis za měsíc a dvěma dětma ve vlastní péči musím otáčet každou korunu, tak se nezlob za můj příspěvek, kdyby to bylo kolem litru tak bych už to nějak udělal a netrávil čas na tom blbém kompu ale ta horní částka je pro mě cena za 2 gumy, samorřejmě je to jen můj názor a tebe chápu. Kdybych měl soustruh tak si to aspoň s tou výrobou něco přivydělám ale sousruh nebo CNC nemám. Toto je vše polemizace. Jestli mi vyjde time tak jsem hodím videjo s tou zadní gumou. Nahazoval jsem na své DUro Xr650r zadní Mitasku e-10 a šlo to jak z praku tak pro vás udělám sborku rozborku
blejdamintxr650r
 
motoblb
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 10-09-2013 09:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

blejdamint napsal:
motoblb napsal:
blejdamint napsal:
A nemusí s tím chotit do pneuservízuhmm
S takovou ale brzo zdechnu hlady GrinGrin To si tu psat nemělGrin


To máš svatou pravdu, však si můžeš pořídit jeden a nechat si to nakopírovat a prodávatthumbs up. Vedle mám nástrojárnu dal jsem to tam nacenit se uvidí co s tím.Když jsem to chtěl koupit oruginál chtěli za to i s poštovným, nebo tak to vyšlo v přepočtu na cca 3300Kčs, za mě, je to supr věc ale s 15tis za měsíc a dvěma dětma ve vlastní péči musím otáčet každou korunu, tak se nezlob za můj příspěvek, kdyby to bylo kolem litru tak bych už to nějak udělal a netrávil čas na tom blbém kompu ale ta horní částka je pro mě cena za 2 gumy, samorřejmě je to jen můj názor a tebe chápu. Kdybych měl soustruh tak si to aspoň s tou výrobou něco přivydělám ale sousruh nebo CNC nemám. Toto je vše polemizace. Jestli mi vyjde time tak jsem hodím videjo s tou zadní gumou. Nahazoval jsem na své DUro Xr650r zadní Mitasku e-10 a šlo to jak z praku tak pro vás udělám sborku rozborku
Já se nezlobím, myslel sem to žertem.Od toho tam sou ti smajlíci Winkcomfort
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 10-09-2013 10:06
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

motoblb napsal:
blejdamint napsal:
motoblb napsal:
blejdamint napsal:
A nemusí s tím chotit do pneuservízuhmm
S takovou ale brzo zdechnu hlady GrinGrin To si tu psat nemělGrin


To máš svatou pravdu, však si můžeš pořídit jeden a nechat si to nakopírovat a prodávatthumbs up. Vedle mám nástrojárnu dal jsem to tam nacenit se uvidí co s tím.Když jsem to chtěl koupit oruginál chtěli za to i s poštovným, nebo tak to vyšlo v přepočtu na cca 3300Kčs, za mě, je to supr věc ale s 15tis za měsíc a dvěma dětma ve vlastní péči musím otáčet každou korunu, tak se nezlob za můj příspěvek, kdyby to bylo kolem litru tak bych už to nějak udělal a netrávil čas na tom blbém kompu ale ta horní částka je pro mě cena za 2 gumy, samorřejmě je to jen můj názor a tebe chápu. Kdybych měl soustruh tak si to aspoň s tou výrobou něco přivydělám ale sousruh nebo CNC nemám. Toto je vše polemizace. Jestli mi vyjde time tak jsem hodím videjo s tou zadní gumou. Nahazoval jsem na své DUro Xr650r zadní Mitasku e-10 a šlo to jak z praku tak pro vás udělám sborku rozborku
Já se nezlobím, myslel sem to žertem.Od toho tam sou ti smajlíci Winkcomfort



POchopil neboj, dělám v obchodě, vím o co jdesecret
blejdamintxr650r
 
xx6
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 10-09-2013 13:08
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

blejdamint napsal:
Ahoj Dalli, je to jak píšeš má to ozubení a tyč s drážkami(něco jako hřebenové řízení) díky za připmínku ke Svazarmu, tam si lidi přišli pokecat, zakouřit, něco se i VYMYSLELO........... budu muset tedy zrobit i videjo v akci i ZAdní gumaAngry


Mne právě jeden svazarmovec pravidelně kouká přes rameno když přezouvám (né jen Tigera) a pokaždé jak chcu vzít do ruky monterpáku, tak mne klepe přes prsty a řve: "našlapat, to musí jít našlapat" Grin
A svazarm byl v něčem fajn... byly tam možnosti...

Takže ozubení, tak to by neměl být problém vyrobit... kouknu na to doma pořádně a zkusím to (teda pokud nepřijdeš s rozumnou cenou z té "tvé" nástrojárny). Jen ještě otázka. ten čep, který vrážíš místo osky, to máš přesně na průměr svého kola? a nebo to je jedno?
 
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 10-09-2013 15:27
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

daliss napsal:
blejdamint napsal:
Ahoj Dalli, je to jak píšeš má to ozubení a tyč s drážkami(něco jako hřebenové řízení) díky za připmínku ke Svazarmu, tam si lidi přišli pokecat, zakouřit, něco se i VYMYSLELO........... budu muset tedy zrobit i videjo v akci i ZAdní gumaAngry


Mne právě jeden svazarmovec pravidelně kouká přes rameno když přezouvám (né jen Tigera) a pokaždé jak chcu vzít do ruky monterpáku, tak mne klepe přes prsty a řve: "našlapat, to musí jít našlapat" Grin
A svazarm byl v něčem fajn... byly tam možnosti...

Takže ozubení, tak to by neměl být problém vyrobit... kouknu na to doma pořádně a zkusím to (teda pokud nepřijdeš s rozumnou cenou z té "tvé" nástrojárny). Jen ještě otázka. ten čep, který vrážíš místo osky, to máš přesně na průměr svého kola? a nebo to je jedno?


No jelikož jsem prodejcem zahradní techniky STihl tak nevlastním nástrojárjnu, kolca vyrábět je nesmysl a ten hřeben taky, to už mi řekl otec strojař doma, zbytek už jen soustružnická práce nic světaborného. Cenu netvořím já ale borec co tam dělá, ještě mě napadlo nakoupit matroš a zbytek nechat udělat fuškou, když nás bude dost tak bude i zajímavá cena. Nedal jsem to sem abych bohatnul, ale spíše pro lidi kteří si dělají některé věci doma a dělají si je pro sebe. Nepotřebuju takovou věc, udělám to i s montpákama a navíc jsem to okpčil jak píšu.

(teda pokud nepřijdeš s rozumnou cenou z té "tvé" nástrojárny)

prosím neber mě tak, neznáš měAngry
dal jsem to sem jako inspiraci, kdyby to bylo jak za komanča tak není problém a seru to za 5tibábu a ještě bych u toho byl imrvére nalitejGrinGrinGrin dělám prdel

je mi šumák jak to je nebo není, důležité je, že to někoho nainspiruje a třeba pomůže

čep je dobrý aby byl jako oska ale jde to i s menším průměrem, ale pak je základna nestabilní a ten pazmek který tlačí do pneu vyskakuje a musíš ho tlačit směrem do pneumatiky, doufám, že to tak stačíSmile
Upravil blejdamint dne 10-09-2013 15:29
blejdamintxr650r
 
Smudla
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 10-09-2013 19:07
Člen

Příspěvek: 32
Založený: 04.10.12

1) nějak mi toto téma neštymuje s názvem vlákna Wink
2) ten forychtunk mě docela zaujal clap
3) palec nahoru thumbs up

Tak jsem vygůůglil i týpka co to má na svědomí, počítám že je to tenhle odkaz, kde jsi to viděl:
http://www.kauritmoto.com/

..baví mě věcičky, který jsou "geniálně" jednoduchý a funkční :-)

Takže, já děkuju za tip.
Upravil Smudla dne 10-09-2013 19:09
 
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 06:36
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Smudla napsal:
1) nějak mi toto téma neštymuje s názvem vlákna Wink
2) ten forychtunk mě docela zaujal clap
3) palec nahoru thumbs up

Tak jsem vygůůglil i týpka co to má na svědomí, počítám že je to tenhle odkaz, kde jsi to viděl:
http://www.kauritmoto.com/

..baví mě věcičky, který jsou "geniálně" jednoduchý a funkční :-)

Takže, já děkuju za tip.


Tak tak, není zač je to ten chlapec, mě se to též líbilo, tak jsem to zbastlil a funguje to hezky, pravda je že vlákno nese jiný názef :-)), toto byla reakce na debatu s PavlemGS na toto téma
blejdamintxr650r
 
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 06:37
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Smudla napsal:
1) nějak mi toto téma neštymuje s názvem vlákna Wink
2) ten forychtunk mě docela zaujal clap
3) palec nahoru thumbs up

Tak jsem vygůůglil i týpka co to má na svědomí, počítám že je to tenhle odkaz, kde jsi to viděl:
http://www.kaurit...

..baví mě věcičky, který jsou "geniálně" jednoduchý a funkční :-)

Takže, já děkuju za tip.

blejdamintxr650r
 
xx6
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 06:58
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

blejdamint napsal:
No jelikož jsem prodejcem zahradní techniky STihl tak nevlastním nástrojárjnu, kolca vyrábět je nesmysl a ten hřeben taky, to už mi řekl otec strojař doma, zbytek už jen soustružnická práce nic světaborného. Cenu netvořím já ale borec co tam dělá, ještě mě napadlo nakoupit matroš a zbytek nechat udělat fuškou, když nás bude dost tak bude i zajímavá cena. Nedal jsem to sem abych bohatnul, ale spíše pro lidi kteří si dělají některé věci doma a dělají si je pro sebe. Nepotřebuju takovou věc, udělám to i s montpákama a navíc jsem to okpčil jak píšu.

(teda pokud nepřijdeš s rozumnou cenou z té "tvé" nástrojárny)

prosím neber mě tak, neznáš měAngry
dal jsem to sem jako inspiraci, kdyby to bylo jak za komanča tak není problém a seru to za 5tibábu a ještě bych u toho byl imrvére nalitejGrinGrinGrin dělám prdel

je mi šumák jak to je nebo není, důležité je, že to někoho nainspiruje a třeba pomůže

čep je dobrý aby byl jako oska ale jde to i s menším průměrem, ale pak je základna nestabilní a ten pazmek který tlačí do pneu vyskakuje a musíš ho tlačit směrem do pneumatiky, doufám, že to tak stačíSmile


teď nějak nevím, zda sem tě nasral či ne. Páč já to nemyslel zle. Tou "tvou" nástrojárnou jsem to myslel tak, že pokud by byla dobrá cena tak bych se vysral na to si to dělat doma Smile Nebral jsem to nijak špatně. Je mi jasné, že tohle nedělá nikdo na kšeft. to je jak když si afričani nechali dělat jednotně péra do tlumičů.
Takže pokud se tě to nějak dotklo, tak se omlouvám. Vážně to bylo myšleno v dobrém a né nijak kurážlivě Smile. Já tyhle vychytávky mám rád thumbs up.
Posedně sem si nechal třeba vyrábět linkovačku na staré jawičky Smile
Asi dám příště víc smajlů. Smile Smile Smile
 
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 07:42
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

daliss napsal:
blejdamint napsal:
No jelikož jsem prodejcem zahradní techniky STihl tak nevlastním nástrojárjnu, kolca vyrábět je nesmysl a ten hřeben taky, to už mi řekl otec strojař doma, zbytek už jen soustružnická práce nic světaborného. Cenu netvořím já ale borec co tam dělá, ještě mě napadlo nakoupit matroš a zbytek nechat udělat fuškou, když nás bude dost tak bude i zajímavá cena. Nedal jsem to sem abych bohatnul, ale spíše pro lidi kteří si dělají některé věci doma a dělají si je pro sebe. Nepotřebuju takovou věc, udělám to i s montpákama a navíc jsem to okpčil jak píšu.

(teda pokud nepřijdeš s rozumnou cenou z té "tvé" nástrojárny)

prosím neber mě tak, neznáš měAngry
dal jsem to sem jako inspiraci, kdyby to bylo jak za komanča tak není problém a seru to za 5tibábu a ještě bych u toho byl imrvére nalitejGrinGrinGrin dělám prdel

je mi šumák jak to je nebo není, důležité je, že to někoho nainspiruje a třeba pomůže

čep je dobrý aby byl jako oska ale jde to i s menším průměrem, ale pak je základna nestabilní a ten pazmek který tlačí do pneu vyskakuje a musíš ho tlačit směrem do pneumatiky, doufám, že to tak stačíSmile


teď nějak nevím, zda sem tě nasral či ne. Páč já to nemyslel zle. Tou "tvou" nástrojárnou jsem to myslel tak, že pokud by byla dobrá cena tak bych se vysral na to si to dělat doma Smile Nebral jsem to nijak špatně. Je mi jasné, že tohle nedělá nikdo na kšeft. to je jak když si afričani nechali dělat jednotně péra do tlumičů.
Takže pokud se tě to nějak dotklo, tak se omlouvám. Vážně to bylo myšleno v dobrém a né nijak kurážlivě Smile. Já tyhle vychytávky mám rád thumbs up.
Posedně sem si nechal třeba vyrábět linkovačku na staré jawičky Smile
Asi dám příště víc smajlů. Smile Smile Smile


Dali však jsou tam 3 smajly, vůbec ne a co se týče Moravského opékání, už máš termín? Moc rád bych se přidal, koukal jsem na videja a paráda.

problém a seru to za 5tibábu a ještě bych u toho byl imrvére nalitejGrinGrinGrin dělám prdel

vůbec to neřeš a budu rád když se poznáme třeba na tom M. offuGrin
blejdamintxr650r
 
xx6
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 07:58
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

blejdamint>tak to potom ok. Tohle je holt nevýhoda netu.. někdy to napsané vyzní jinak, než je to myšleno Smile
Ad opékání - termín nemám, čekám na Petra (hlavního průvodce) ale neboj, na všem se pracuje a jak něco budu vědět, dám to do patřičného vlákna Smile
 
blejdamint
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 11-09-2013 08:37
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

daliss napsal:
blejdamint>tak to potom ok. Tohle je holt nevýhoda netu.. někdy to napsané vyzní jinak, než je to myšleno Smile
Ad opékání - termín nemám, čekám na Petra (hlavního průvodce) ale neboj, na všem se pracuje a jak něco budu vědět, dám to do patřičného vlákna Smile


Na pohodu, jsem taky zvědav co z něho vypadne za cenu, materiál jsem měl doma mimo těch ozubených věcí, za mě je to prodejné do litru a musí to vypadat k světu ale v tom to se nepohybuju, netuším jaké jsou náklady tak se uvidí. A budu rád za info o akcihmm
blejdamintxr650r
 
cyberzef
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 06-02-2014 22:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 101
Založený: 19.05.11

Dorazil mi originál adaptér na plexi z Anglie od Palmera tudíž nabízím:
-plexi turistické Skidmarx na rok 2004+
-plexi originál s Ermax difuzorem taky na rok 2004+
Nebo možnost výměny za origo plexi 2004+
ETV 1000 Long Way Edition
KTM LC4 ADVENTURE.
Honda CBX 1000 ´81
Aprilia SR50 (70) Smile
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.31 sekund 361,599,589 návštěv