27.4. 2024 06:08
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
česká LONG WAY ...
Meli
#81 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-10-2011 21:26
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Tak posledni cast prave skoncila... skoda te spojky - priznavam ze jsem cekal ze minimalne kvuli nataceni poslete Noida na nakladaku a zbytek bude dodrzovat plan cesty.

No co dodat - skoda ze uz je konec, pristi streda nebude na co koukat...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
TomasTT
#82 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 27-10-2011 02:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

No poslali jsme - Noid byl v těch nákladních autech, nejel v toyotě...
Nicméně my jsme už jeli fakt směrem na sever a ty trasy přes hory jsme už nejeli.
Chybí tam spousta vtipných scének ale mělo by to být v bonusech na DVD a možná online..
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
PetrAT
#83 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 27-10-2011 07:10
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Noid krásně diagnostikoval spálenou spojku
" dáš tam jedničku, dvojku a pořád tam je neutrál" Grin
 
ivan66
#84 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 27-10-2011 10:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Meli napsal:
Tak posledni cast prave skoncila... skoda te spojky - priznavam ze jsem cekal ze minimalne kvuli nataceni poslete Noida na nakladaku a zbytek bude dodrzovat plan cesty.

No co dodat - skoda ze uz je konec, pristi streda nebude na co koukat...


Jak to, že není na co ve středu koukat na, progrymu Discovery pojedou hoši Marleyjovci do Afriky. Točí to scénáristi od Long Way.
Abych se vrátil k tématu, tak mě příběh našich celebrit nějak nenadchl,
Na co jsem se těšil tam nebylo a těch rozhovorů na můj vkus příliš.
Asi ten pořad nebyl myšlen jako cestopis, ale spíše ukázat nezůčasněným
a neznalým divákům, že i Zounar má řidičák na motorku (snad).
 
jencekgs
#85 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 27-10-2011 10:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

To ivanthumbs up

Ale chápu že to nebyl pořad pro nás Cenduristy. Mě i dost odpuzoval ten přiteplený pražský přízvuk. Nic proti nikomu, jen mi to prostě trhá uši.
S Rablenkou cestou necestou
 
TomasTT
#86 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 27-10-2011 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Teď jsem o tom docela detailně psal Frantovi Bumb. odpověď na bmwgs.cz
Takže to nechci opakovat.
Ale je to tak jak píše jencekgs - to nebyl pořad pro motorkáře cestovatele, bylo to pro lidi, kteří o cestování na motorkách vživotě neslyšeli a ani neví nic třeba o tom Maroku. Bylo to točené jako reality show a dokument dohromady, mohl se z toho sestříhat jak dokument nebo cestopis, tak čistě reality show a to rozhodnutí bylo na dramaturgovi a režii a hlavně na té televizi, která to vysílá. Rozhodli se takhle, já s tím spokojený nejsem ale to je asi tak všechno, co s tím můžu udělat. Hlavní bylo, že jsou spokojení ti, co to platili a ta televize, kde nemáme zavřené dveře na další projekty. Každopádně máme fakt moc hezký záběry, ze kterých by se dalo sestříhat moc hezký "maroko pro motorkáře" ale tahle televize a tento dramaturg si vybrali prostě "jak noid nadává a zounar se ztratil" a hotovo...
Ani mě se čtený komentář Martina moc nelíbí, běžní diváci jsou ale spokojení (je to známý hlas) a hlavně - nebyly už peníze zaplatit někoho dalšího a Martin to namluvil zdarma.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
xxxdevil
#87 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 29-10-2011 14:14
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Me se ten cteny komentar Zounara naopak libilflower moc se mi nelibil ten pan v tricku sherlog co to tam dirigoval,nebo lepe bylo ho tam moc a vubec mne nezajimal....ale tak hlavne, ze si kazdej tam nasel to svoje. Vzdy to jde udelat lip,ale toto se myslim jako celek i povedlo,jen toho mohlo byt vic.
 
TomasTT
#88 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 29-10-2011 15:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

devil: pán v tričku Sherlock byl producent akce, ten si to celé vymyslel, sehnal na to peníze atd..
Víc toho bude na DVD nebo to možná dají online. Uvidíme. Chystá se prý něco jako že by to bylo překvapení kolem vánoc. Uvidíme...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
snelcuk
#89 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 31-10-2011 12:02
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Pořad se mi líbil clap

Tomáši jak jsou tihle VIP do motorek zažraní? Já bych jako opravdového fandu motorek a jezdění tipoval akorát Fanánka. Jezdí v každé volné chvíli nebo jen svátečně? Chodí ti kluci třeba na moto weby jako jsou motorkáři, bmwgs nebo Cenduro? Zajímá je co si lidi o seriálu a třeba i o nich myslí a říkají?
 
Meli
#90 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 31-10-2011 13:25
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Jo ten pán v tričku Sherlock se projevil (podle videa) jako pitomec už když Ti schoval klíče... Minimálně podle filmu to byl prudič. Chtěl všemu velet, ale na trasu si najali tebe, takže pak akorát došlo k problémům...

Ještě že na našich cestách jsem vedoucí JÁÁÁÁ

Jen tu a tam nechám hlasovat - jeden kámoš vždy řekne NE a druhej JO, takže si vyberu co potřebuju a jednoho z nich demokraticky přehlasujem :-D
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
czunik
#91 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 31-10-2011 17:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Meli napsal:
Jo ten pán v tričku Sherlock se projevil (podle videa) jako pitomec už když Ti schoval klíče... Minimálně podle filmu to byl prudič. Chtěl všemu velet, ale na trasu si najali tebe, takže pak akorát došlo k problémům...

Ještě že na našich cestách jsem vedoucí JÁÁÁÁ

Jen tu a tam nechám hlasovat - jeden kámoš vždy řekne NE a druhej JO, takže si vyberu co potřebuju a jednoho z nich demokraticky přehlasujem :-D


to je jak u nás na firmě..demokraticky jsem rozhodl říká seGrin
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
TomasTT
#92 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 31-10-2011 19:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

snelcuk napsal:
Pořad se mi líbil clap

Tomáši jak jsou tihle VIP do motorek zažraní? Já bych jako opravdového fandu motorek a jezdění tipoval akorát Fanánka. Jezdí v každé volné chvíli nebo jen svátečně? Chodí ti kluci třeba na moto weby jako jsou motorkáři, bmwgs nebo Cenduro? Zajímá je co si lidi o seriálu a třeba i o nich myslí a říkají?


Hele Fanánek tím fakt žije. Stačí kouknout na jeho facebook nebo blog na fananek.cz kam jezdí..
Zounar jezdí nějakou silnici, Noid jezdil na enduru a krosce ale na velkém enduru byl někde poprvé. Jezdí docela hodně nějakou buginou ale to je spíš masírka. Egon (producent) jezdí fakt hodně a jezdí pořád - i v zimě. Sice převážně silnice ale fakt jezdí tisíce km týdně.
Co si lidi myslí zajímá všechny a každou chvilku někdo z nich psal nějaké reakce tam a tam a přečti si tohle a tohle bylo na FB apod...
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
TomasTT
#93 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 31-10-2011 19:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Meli napsal:
Jo ten pán v tričku Sherlock se projevil (podle videa) jako pitomec už když Ti schoval klíče... Minimálně podle filmu to byl prudič. Chtěl všemu velet, ale na trasu si najali tebe, takže pak akorát došlo k problémům...

Ještě že na našich cestách jsem vedoucí JÁÁÁÁ

Jen tu a tam nechám hlasovat - jeden kámoš vždy řekne NE a druhej JO, takže si vyberu co potřebuju a jednoho z nich demokraticky přehlasujem :-D


Hele to bylo blbě sestříhaný. Pointa scénky by měla být asi takhle:

...dělám školení účastníkům že nemají nechávat nic volně odnesitelného na motorce a zejména ne klíče, které mi sebrali nějací kluci před 5 lety právě v maroku a musel jsem s nima hodinu smlouvat za co je vyměním, než jsem se naštval, vyndal schované náhradní, ty klíče jim nechal a ujel.
A sám udělám tu samou chybu právě u toho bistra a tak na mě políčí a dostanou mě. Jenže v sestřihu chyběla ta část jak je poučuju a tím to ztratilo pointu...

Hele jeho úkol byl právě to, aby podněcoval tak nějak "akci" aby to nebyla nuda. Trošku nás popichoval proti sobě aby tam byly hádky, aby se tam něco dělo. Asi věděl, co chce z toho mít za materiál a kdyby měl 14 dnů pohodové cesty bez hádek a nadávek, tak by se z toho těžko dělala reality show a zadání TV bylo právě "cestopisná reality show". Takže to beru jako jeho úkol. Jinak v reálu je ještě horší. nadává víc sprostě, pije a chce všechno řídit Smile)) asi proto je úspěšný ředitel Smile
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 360,263,905 návštěv