18.5. 2024 15:01
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· Royal Enfield Himalayan
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Polsko + Litva
prezi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-08-2010 22:58
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

...tak Refi je zase na cestách ...bere to Polskem, těsně kolem hranic s Ukrajinou a Běloruskem (to asi dva dny), pak pár dní Litva a zpět do Polska na mazury. Pak zase nahoru k Baltu a kolem moře do Štětína

...tentokrát, jako "odvážná školačka", vyrazila sama thumbs up

...poprosil jsem ji, ať nám pošle ze svého putování info a dnes přišla první zpráva:

"Zdravim Cenduro z Medyky, polsko ukrajinska hranice, modra obloha, uz ted rano 24 st. Slibuji dnes tricitky. Vcera 650 km, krasne az tesne pred cilem - nocleh - prutrz jako blazen. Strhlo to most na hlavni ceste, takze objizdka lopuchovou lesni cestou. Na ubytovani jsem dorazila jako svinduro Smile Dnes chci kopirovat polske hranice s ukrajinou a beloruskem. Jo a vcera me zmerili. 80 misto 50. No ale me barevne gumicky na copanku je asi dojaly a bylo to zadaco Smile mnau"

'http://img801.imageshack.us/img801/5250/refi1.jpg'
Refi v Alpách (autor 3X)
 
www.CENDURO.cz
qwert
#2 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 07-08-2010 23:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Šikovná holka..thumbs up
 
ivan66
#3 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 07-08-2010 23:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Správná Amazonkaclap
 
bystricke
#4 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 00:27
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

podívejme se na cestovatelethumbs up
 
www.begr.cz
alka
#5 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 06:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 38
Založený: 15.06.10

Pěkné refi! clap
 
www.dobrynocleh.cz
tobig
#6 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 07:48
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

No, refik je borka.... thumbs up Polsko je fajn, dá se tam najít spoustu pěkných míst, navíc solo jízda umocní pocity a vnímání zážitků... těším se na report z cesty.. yummy
 
petr_t
#7 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 08:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Jó mazury inlovepray
 
xx4
#8 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 09:49
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Podobnou trasu,ale rozšířenou o Finsko (jejich šotoliny mi nedají spátSmile ) si plánuju už dlouho,ale nějak nejsem sto nasušit dostatek dovolené Shock.Příští rok se k tomu musím dokopat za každou cenu.

Jinak před Refi klobouk dolůclapthumbs up
 
prezi
#9 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 12:45
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

...ráno v 8:14 hod., přišla další SMS od Refi thumbs up :

"Tak mi zacina 3. den me dovolene s dildinkou a pritelem tom tomem. Vcera neco pres 400 km v 30 st. vedru. Po opusteni hezkeho podkarpati se cesta narovnala ve všech smerech a prestala byt nejak extra zajimava. Kopirovanim hranic s Ukrajinou se mi dostalo uzasne prehlidky shnilych ziguliku a moskvicu s vyfuky proklate nizko Smile jinak nepotkavam motorky vubec vyjma skutru. Jen dve motorky s kuframa vyjely z Ukrajiny. Samozrejme brambory Smile spani opet v hotelu, tentokrat 15. cenove kategorie, no ale slo na bourku, tak nebylo zbyti. A v noci to prislo, hromy blesky a poradny lijak. Lije i ted rano, ale presto balim a snad to zatim prejde. Podle pocasi a chuti dnes asi prejezd do Litvy, k hranicim to mam neco pres 300 km. Tak vsem hezkou nedeli a dik prezimu za zprostredkovani sos pomoci. A taky vsem za hezke sms. Mnau"
Upravil prezi dne 08-08-2010 12:45
 
www.CENDURO.cz
czunik
#10 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 13:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

hlavně ofafrně....Wink
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
refi
#11 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 18:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tak decka, tak jak byl vcerejsek trosku nudny, tak ten dnesek mi prinesl adrenalinu vic nez bych si prala. dlouhe rovne asfaltky, kde zatacka prijde jednou za 14 dni me bohuzel trosku ukolebaly a tak jsem prehledla par aut prede mnou, z nichz to predni chtelo odbocit doleva. brzda, nakonec strhnuti doleva a risknuti, ze se vlezu mezi auta meho smeru i protismeru, abs nezklamala a motorka brzdila a do smyku nesla. bohuzel ... skrtla jsem kufrem nebo cim zrcatko jednoho z nich a uz jsem se na motorce neudrzela. zachranka, policajti, vsechno ok. par odrenin, ale hlavne poradne narazena zebra, ktera reknu naplno kurevsky boli. motorka ok, spousta odrenin na kufrech, ktere to udrzely a zabranily dalsim skodam. horsi bylo, ze se mi hnula riditka, ale to jsem zjistila az po odjezdu vsech, kdy jsem je ujistila, ze na spital to neni atd. dokonce i policajti mi opet odpustili pokutu, pry 300 ecek. kdyz jsem s tim kousek ujela, musela jsem zastavit a mavnout na prvniho motorkare. a ten zavolal dalsiho a nekolik hodin mi to zkouseli rovnat - zlate honzovo naradi, diky timto velice za pujceni!!! - narovnali to tak, aby se s tim dalo dojet do bialystoku, cca 30 km, do prvniho hotelu a rano do blizkeho bmw. jesteze tak !!!! jeste prijela autem pritelkyne jednoho z nich a dovezla adresy vsech hotelu a servisu bmw. jestli rano vstanu, bo zebra jsou svina, vsak to skoro vsichni znate, tak to doufam poresim. a pak se rozhodnu co dal. na zadku mi chybi pulka kalhot, prodrene jsou na vice mistech, ale jinak chranice zachranily kosti a boty mi dochtori moc chvalili. ted jsem v hotelu na netu a pujdu si lizat rany. drzte palce, at mi zitra s motorkou pomuzou a at se zebra moc nezhorsi. rozhodne si vtipy nejaky cas urcite nepoctu Grin

diky vsem za vzkazy, pokusim se zitra zase ozvat inlove
 
refi.rajce.net
refi
#12 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 18:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jo a bystrovi timto opet vzdavam poklonu za jeho navysost kvalitni praci!!! clapthumbs up
 
refi.rajce.net
xx6
#13 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 18:42
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Refi>držíme s Lenkou palce, ať vše dopadne dobře. Kura není tu žádný vhodný smajlík... Wink
 
prezi
#14 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 18:45
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

...UÁÁÁ!!! Shock Refi nestraš!!!

...no hlavně, že jsi jakž-takž OK, ale jsem se lekl jak sviňa! Shock

...se mi zdá, že to s testováním pevnosti Bystřových kufrů trošku přeháníš WinkGrin


EDIT: jo Refi, k těm řidítkům - nevím jak moc to máš hnuté, ale je možné, že to je pohnuté jen v uchycení. Pamatuji si, jak JARAX koupil jako jeden z prvních osmikilo a řešil hnutá řidítka, cituji:
"Uff tak to se mi ulevilo, ta ohnutá řidítka není závada, ale vlastnost. Nástavce řidítek jsou uchycené v silentblocích, takže uvolnit, narovnat, utáhnout a hotovo. Ty silentbloky by měly chránit řidítka před ohnutím do určité intenzity nárazu"
bylo to v tomto vláknu: http://www.bmwgs....owstart=60
Upravil prezi dne 08-08-2010 19:06
 
www.CENDURO.cz
ivan66
#15 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 19:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Sakra, sakra, sakra, nebylo té bolesti už letos dost?
Dobře vím jak bolí naražené žebra, nevím jestli ráno budeš schopná
jít na záchod, né tak osedlat motorkuFrown
Přasto Ti přeju ať to není tak hrozné jak to vypadá, hodně štěstíbye
 
xx4
#16 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 19:57
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

A sakra.ShockHlavně že jsi OK.Relativně.Wink
 
refi
#17 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 20:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

diky vsem, i za sms, nezlobte se, ze neodepisuju kazdemu zvlast, nechci moc sroubovat vydaje, asi to nebude zitra levne. kluci, co mi pomahali se fakt snazili, rovnali, utahovali, povolovali, desetkrat projizdeli a zase znovu. vic s tim delat nemohli. je to jeste trochu krive ale hlavne kdyz jedu, tak mi v mensi rychlosti predek poskakuje!! a to je neco na ma zebra.

dalissu, prosim, mozna ti bude volat muj ondra ohledne nejakeho vybrusu, tak pred nim ani slovo. dik.

jinak mam zrovna cast pribuzensta na mazurach, kde byla planovana mezizastavka na jeden den a noc. tak je mozne, ze to misto litvy vezmu tam a trosku se zvetim, nez se vratim domu.

jak ja jsem rada, ze jsem odmala cucela na polaka na westerny a horory, protoze ted se vyborne domluvim, dokonce nekteri ani nezjistili, ze jsem z cech. hlaska dne byla hned rano, kdyz jsem se balila u toho desneho hotelu a sli kolem dva ozrali spolubydlici, z nichz jeden se mi klanel obdivem az k zemi a chtel po me telefon, ze mi obcas zavola a kdyz jsem mu rekla, ze jsem z cech, tak zajem viditelne pohasl Grin no ale ta hlaska, ten druhy se me zeptal, co rozvazim Grin videl ty kufry, tak mozna dostal chut na pizzu Grin

jsem po veceri, na net pujdu az rano po snidani, jestli vubec vylezu z postele pray ale kazdopadne od zitra musim davat pozor na rasisty, protoze zacinam byt pekne barevna Grin

ani nechtejte vedet, co vsechno ode me vyslechl muj pokoj, kdyz jsem ze sebe sundavala obleceni a vsechny ty face a naplasti ve sprse blushing

takze mnau a dik za podporu flower
 
refi.rajce.net
xx6
#18 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 20:38
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

refi> vybrus zařidime, nemám s tím problém, před ním budu mlčet a bavit se jen o Jawách. Přeju ať vše dopadne jak má Wink
Daliss a Lenka
 
refi
#19 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 20:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jo a jeste takova perlicka - ti kluci meli jeden zzr a druhy tdm, oba poradni rizci, ale jinak zlati kluci, bylo to az dojemne, jak se starali. ten s tdm ma zalusk na afriku, je to jeho sen, ale kdyz se projizdel na me dildince, tak zacal viditelne vahat Grin ale oba jsme se shodli, ze afrika je nejkrasnejsi enduro na svete thumbs up na tech jejich rovinach jsou docela zoufali, takze kdyz si chteji trochu uzit zatacky, musi na jih, tedy ke slovenskym hranicim. sakra, prave jsem bez jakehokoliv varovani skytla a je to teda na pos.... realsadGrin

 
refi.rajce.net
prezi
#20 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 21:02
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

...hele refi, jsem rád, že to bereš s humorem thumbs up

...hláška "co rozvážíš?" se jistě ujme a přidá se k tvým charakteristickým "klíčovým" příhodám Grin

...tak moc neškytej, nekašli, nechechtej se (to naraženým žebrům nesvědčí) a (pokud najdeš správnou polohu) hezky se vyspi! inlove
 
www.CENDURO.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 43

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 364,545,715 návštěv