4.5. 2024 23:50
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Náhradní díly do karburátoru
tomi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-03-2015 18:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

Poradí mi někdo nějakého prodejce,kde se dají koupit součástky do karbece.Jedná se mi hlavně o O-kroužky.Nechce se mi kvůli par gumičkám kupovat celé opravné sady.Děkuji za tipy.
Upravil tomi dne 22-03-2015 18:07
 
www.kapa-toner.cz
motoblb
#2 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 22-03-2015 20:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Tady v tomhle si nejsem jistý,jestli pochodíš.Gumičky musí být odolné benzínu,vnější+vnitřní průměr+ tloušťka a po pravdě co jsem hledal dodavatele na těsnící sady,vždy jsem v konečné fázi narazil na 3 výrobce-dodavatele,kteří dodávají pouze sady a ne vždy na všechny modelyhelplessNakonec zjistíš,že za tu prcačku a promarněný čas to nestojí.Kup originál pokud není záměna,tam vesměs jde koupit jednotlivé těsněcí okroužky zvlášť.comfort
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
mark
#3 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 22-03-2015 21:25
Člen

Příspěvek: 2
Založený: 22.03.15

Pokud znáš rozměry tak zkus alfaagro.cz mají široký výběr a nebo ti poradí. Zatím jsem vždy pochodil.naposledy mi dělaly těsnění na míru do tlumičů.
 
Flash
#4 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 22-03-2015 23:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

já O kroužky jak do karbece tak i jinam kupoval normálně u nás na "vesnici" v prodejně s ložisky a gufery, nikdy jsem si nevšimnul opotřebovanosti že by je benzín leptal atd. samozřejmě rozměr dodržen

samozřejmě jsem vždy jako zadání uvedl odolné benzínu (O kroužek cca 2 Kč)
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
motoblb
#5 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 23-03-2015 06:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Flashi Okroužky-pryž musí být odolná benzínu značí se NBR 3156 pro nepohyblivé spoje.Pro pohyblivé spoje je NBR 3158 a 31582.Můj kamarád "Strup" dělá ve fabrice kde se různé tyto gumo kroužky v OV vyrábí a sám mi řekl že u nich NBR nee.Tomii už mi tuším před cca 10 dny psal email skrz těch gumičekWink
Upravil motoblb dne 23-03-2015 06:15
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Flash
#6 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 23-03-2015 09:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

je to možný, já jen říkám že jsem to párkrát měnil a nebyl s tím jediný problém a nejsem sám. nevyznám se úplně v tom, ale když jsem řekl že musí být odolné benzínu tak prodejce vybral jinou řadu než mi původně nabízel a já to koupil Wink
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
snelcuk
#7 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 24-03-2015 07:30
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Cože nepřišly gumičky!? ShockGrin
[youtube]aYeN7W4jD7Y[/youtube]
 
12345
#8 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 24-03-2015 07:38
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Já na všechny své stroje vždy kupuju opravné sady karburátorů od fa.Keyster na e bay.Kupuju vždy tu nejdražší sadu s co největším počtem vyměnitelných dílů bo se to vždy vyplatí.thumbs up
 
tomi
#9 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 28-03-2015 17:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

Tak o-kroužky jsem sehnal bohužel originály a za ranec.Shock
 
www.kapa-toner.cz
motoblb
#10 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 28-03-2015 20:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Jo máš motorku za x peněz,navíc značku,tak se tomu nediv.Já na stejné značce jen rok 91 dělám rozvody i s ventilama a jedna podložka 647,- x 16 prohodit to nejde + rozvody,tlumiče to je cifra...........gumky,to je cenová prča Wink
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tomi
#11 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 29-03-2015 17:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

Karbec opraven, projeto, a vypadá to že je to dobrý. Ještě že existuje ten internet, kde se dají naštudovat tyto opravy. K tomu trochu trpělivosti a je to OK.
Jinač ,kdyby někdo sháněl opravné sady na karbec za dobré ceny tak na www.allegro.pl je jich plno, bohužel jsem na to přišel pozdě, ale stejně si do rezervy objednám.
 
www.kapa-toner.cz
motoblb
#12 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 29-03-2015 19:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

tomi napsal:
Karbec opraven, projeto, a vypadá to že je to dobrý. Ještě že existuje ten internet, kde se dají naštudovat tyto opravy. K tomu trochu trpělivosti a je to OK.
Jinač ,kdyby někdo sháněl opravné sady na karbec za dobré ceny tak na www.allegro.pl je jich plno, bohužel jsem na to přišel pozdě, ale stejně si do rezervy objednám.
Ano ceny některých dílu tam jsou zajímavé,hledal jsem tam tuším i Vlastíkovi kola,jen tam je jeden podstatný problém,98% to neposílá do zahraničí a když už to pošle,tak to poštovné je neskutečně drahé a výjde to levněji koupit u nás,pokud ten kupující a prodejce není hned někde za čárou.Jednu dobu jsem se snažil spolupracovat s jedním co vyráběl padáky a nosiče,jen to hrozně vázlo i třeba 14 dní a to měl i svojí lakovnu,spolupráce to byla špatná.Poštovné tam vycházelo snad na 150,-zlotých do čr,tak jsem si to nechával posílat ke kamarádovi co dělal v pl firmě a když jsem jel do skladu pro gumy,tak jsem to vzal přes Těšín a vyzvedl.Smile
Tomi která sada to je na tom Alegru pro tu tvojí motorku? Dej obrázek.Dohledal bych to podle něj,ty motorkářské katalogy jsou na některé věci hrozně nedokonalé pokud tedy vůbec jsou...Dnes jsem zjistil,že sada karbce co je pod označením pro gsxr1100 je stejné na dr350 helpless.Třeba takový obrázkový katalog i s kody Tour max jsem nikde nenašel a když jsem ho chtěl po dodavateli i papírový,tak to vůbec nemají elektronicky jsem ho taky nenašel a když už náhodou něco mají stojí to balík Vicma třeba 1200,-hmm
Upravil motoblb dne 29-03-2015 20:00
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tomi
#13 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 29-03-2015 20:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

motoblb napsal:
tomi napsal:
Karbec opraven, projeto, a vypadá to že je to dobrý. Ještě že existuje ten internet, kde se dají naštudovat tyto opravy. K tomu trochu trpělivosti a je to OK.
Jinač ,kdyby někdo sháněl opravné sady na karbec za dobré ceny tak na www.allegro.pl je jich plno, bohužel jsem na to přišel pozdě, ale stejně si do rezervy objednám.
Ano ceny některých dílu tam jsou zajímavé,hledal jsem tam tuším i Vlastíkovi kola,jen tam je jeden podstatný problém,98% to neposílá do zahraničí a když už to pošle,tak to poštovné je neskutečně drahé a výjde to levněji koupit u nás,pokud ten kupující a prodejce není hned někde za čárou.Jednu dobu jsem se snažil spolupracovat s jedním co vyráběl padáky a nosiče,jen to hrozně vázlo i třeba 14 dní a to měl i svojí lakovnu,spolupráce to byla špatná.Poštovné tam vycházelo snad na 150,-zlotých do čr,tak jsem si to nechával posílat ke kamarádovi co dělal v pl firmě a když jsem jel do skladu pro gumy,tak jsem to vzal přes Těšín a vyzvedl.Smile
Tomi která sada to je na tom Alegru pro tu tvojí motorku? Dej obrázek.Dohledal bych to podle něj,ty motorkářské katalogy jsou na některé věci hrozně nedokonalé pokud tedy vůbec jsou...Dnes jsem zjistil,že sada karbce co je pod označením pro gsxr1100 je stejné na dr350 helpless.Třeba takový obrázkový katalog i s kody Tour max jsem nikde nenašel a když jsem ho chtěl po dodavateli i papírový,tak to vůbec nemají elektronicky jsem ho taky nenašel a když už náhodou něco mají stojí to balík Vicma třeba 1200,-hmm

Z Polska nemam problem cokoliv odebrat pokud prodejce vyuziva DHL,GLS,UPC jezdim tam 1-2x tydne ale s postou je to horsi.Fotky ti poslu.
 
www.kapa-toner.cz
motoblb
#14 Vytisknout diskuzi
Náhradní díly do karburátoru
Přidané 01-04-2015 05:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Poděkování Tomimu.comfort Včera jsem díky jemu doladil opravnou sadu karburátoru.Sada je stejná na DR 350 S,DR xxx BIG,BMW F 650 Funduro.Kdyby někdo sadu poznal,že ji má na karburátoru i na jiné motorce,(modelu)dejte sem prosím vědět.Wink

Tady je vyobrazená sada:

http://www.motodi...atoru.html
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 71

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 361,749,971 návštěv