6.5. 2024 13:46
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Přihlašování motorky z dovozu
xx4
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-06-2010 19:08
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Je to neuvěřitelné ,ale stále nemám motorku na značkáchShock .Že je s úředníkama v tomhle Absurdistánu těžká práce jsem věděl,ale to co zažívám v posledních dnech,překračuje všechny mezky.
Arogantní,pomalí,zbyteční.Takhle bych viděl (ne)fungování bastardů na odboru dopravně správních činností Ostravského magistrátu.Kdybych se se svými kolegy v práci takhle choval z zákazníkům a pěstovali takovou nevýkonnost,byli bychom do měsíce všichni na pracáku.
Člověk si tam připadá jako za c.k. mocnářství.Mají sice PC,ale všechno se musí několikrát dokola přepisovat na papír,jak za krále Klacka.V 21. století skoro k neuvěření.

Jsem si musel ulevit,protože už začínám chytat slušné točky .blushing
 
refi
#2 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tak teď raději nečti, co tu napíšu já, jo? blushing já jsem měla naprosto skvělou zkušenost s milýma chlapama odboru dopravně správních činností ostravského magistrátu. kdyby se takhle chovali všichni úředníci, bylo by to super clap papíry a motorka přihlášená a značky v ruce téměř na počkání a to jsem jim donesla duplikát coc listu, který viděli prý poprvé v životě. nemůžu si stěžovat Wink

jsem se musela pochlubit Winkcomfort
 
refi.rajce.net
xx4
#3 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:31
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
tak teď raději nečti, co tu napíšu já, jo? blushing já jsem měla naprosto skvělou zkušenost s milýma chlapama odboru dopravně správních činností ostravského magistrátu. kdyby se takhle chovali všichni úředníci, bylo by to super clap papíry a motorka přihlášená a značky v ruce téměř na počkání a to jsem jim donesla duplikát coc listu, který viděli prý poprvé v životě. nemůžu si stěžovat Wink

jsem se musela pochlubit Winkcomfort


Marná sláva.Vy ženský to máte vždycky lehčí.Grin Já tam nosím papíry na etapy,protože to hovádko za stolem si vždycky vzpomene na nějaký nový předpis,ale už dlouho nebude,protože mě vytočí ještě jednou a pozná jak se cítil Slavata s Martinicem až poletí skrz oknoGrinGrin
 
refi
#4 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

ti pučim rtěnku a vůni fialek, třeba to taky zabere jako u mně Grinthumbs up
 
refi.rajce.net
xx4
#5 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:42
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
ti pučim rtěnku a vůni fialek, třeba to taky zabere jako u mně Grinthumbs up


V kombinaci s mýma vousama by to bylo neodolatelnéGrinGrinGrin
 
refi
#6 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

no kdyby sis to náhodou rozmyslel a chtěl to půjčit, tak dej vědět. vezmu si volno a půjdu s tebou. udělám dokumentaci pro cenduro lol
 
refi.rajce.net
xx4
#7 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 19:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
no kdyby sis to náhodou rozmyslel a chtěl to půjčit, tak dej vědět. vezmu si volno a půjdu s tebou. udělám dokumentaci pro cenduro lol


Grin Sranda by to byla,to zase jako jo,ale to bych ty papíry nedostal asi už nikdy.Maximálně tak na palici.......a to ještě kdo ví jestli.GrinGrinGrin
 
prezi
#8 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 21:26
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...a byli jste oba na stejném úřadě? hmm Grin
 
www.CENDURO.cz
refi
#9 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 21:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

prezi napsal:
...a byli jste oba na stejném úřadě? hmm Grin


jasně, bohnický areál snad ještě poznáme argueGrin
 
refi.rajce.net
xx4
#10 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 21:43
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
...a byli jste oba na stejném úřadě? hmm Grin



Nejspíš jo,ale spíš to bude v tom,že první návštěva proběhla v poněkud ostřejším duchu,neb pán za slolem byl lehce sprostý a na to já reaguju jako býk na červený hadr,protože razím heslo,že dokud ten člověk "žere" můj chleba,bude se chovat slušně.Takže teď si ouřada užívá svoji moc,ale má na to jen 30 dní a pak to musí pustit.

Nedá se svítit.Mám tu rebelii vůči vrchnosti v genech.Wink
Upravil xx4 dne 03-06-2010 21:44
 
prezi
#11 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 22:16
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

to PavelGS:
tzn. na Slovensko v sobotu s náma teda asi nejedeš, co?
 
www.CENDURO.cz
jencekgs
#12 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 22:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Kuwa proto už nebudu nikdy kupovat jinou motorku, já to měl si celkem v pohodě, ale hrozně mě to nebavilo.
Tak snad ti to dobře dopadne
S Rablenkou cestou necestou
 
xx4
#13 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 03-06-2010 22:47
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
to PavelGS:
tzn. na Slovensko v sobotu s náma teda asi nejedeš, co?


Bohužel.
Malá perlička.Včera se mi ouřada zapřísahal, že dneska by mohlo být vše papírově vyřízeno a že kolem oběda mi zavolá co a jak.Já si teda na základě toho v práci zařizoval volno (už potřetí) a otravoval kolegy,aby za mě dodělali práci která spěchala.A co myslíš?Zavolal? Ani náhodou.Zítra neůřadujou,takže další partie bude v pondělí.Další týden v pytli.Angry Co by člověk za ty daně chtěl,že joAngry
 
Thymallus
#14 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 08:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Mno... taky přidám svou troškou do mlýna :-)

Před čtyřmi roky, jak jsem chtěl přihlásit intráče, tak úředníci na ostravské dopravce se chovali stejně, jak popisuješ.
Je fakt, že motorka byla starší osmi let/dovoz, takže teoreticky nepřihlásitelná (což není úplně pravda). Vyřídil jsem si dovozovou technickou (jsem musel dojet na TK na motorce/bez značek), vše OK.
Na dopravce se se mnou vůbec nebavili - šel jsem vše vyřídit po práci - za 15 minut, kdy se bavili mezi sebou si všimli, že tam jsem a zeptali se mne "co tu chceš", když jsem řekl, že přihlásit motorku, tak prý dnešní limit přihlášených vozidel je vyčerpán. (to beru)
Tak jsem chtěl aspoň zkontrolovat papíry, když už tam jsem - ať tam nelítám jak pako a to mne odbyli úplně neskutečně. Navíc prý motorku stejně potřebují vidět, aby zkontrolovali VIN (což samozřejmě dělali na TK)... To mi přijde jako buzerace, že dělají něco, co už udělal někdo jiný (jako platit úředníky za práci, která už byla udělaná)...
Chovají se jako prasata a ani neporadí, co je potřeba...
Upravil Thymallus dne 04-06-2010 08:58
 
refi
#15 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 09:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jestli hoši nebude problém v tom, že jáááá jsem přihlašovala bééé em wéééééé annoyGrin

(mi slíbili zavolat, byla jsem tam ve středu po práci, limit měli taky vyčerpaný,nicméně mě vzali. a zavolali hned druhý den v devět ráno a já mohla v práci položit prupisku a fičet pro papíry a motojku do polska ... ) a aby nebylo mýlky, stejnou zkušenost má waltr a ženská to není Smilethumbs up

nicméně je to škoda, další ztracený víkend, navíc po dlouhé době přijde možná změna a bude slunit svítíčko Sad nechceš vzít jako baťoh? comfortWink
 
refi.rajce.net
xx4
#16 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 09:43
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Thymallus napsal:
Mno... taky přidám svou troškou do mlýna :-)

Před čtyřmi roky, jak jsem chtěl přihlásit intráče, tak úředníci na ostravské dopravce se chovali stejně, jak popisuješ.
Je fakt, že motorka byla starší osmi let/dovoz, takže teoreticky nepřihlásitelná (což není úplně pravda). Vyřídil jsem si dovozovou technickou (jsem musel dojet na TK na motorce/bez značek), vše OK.
Na dopravce se se mnou vůbec nebavili - šel jsem vše vyřídit po práci - za 15 minut, kdy se bavili mezi sebou si všimli, že tam jsem a zeptali se mne "co tu chceš", když jsem řekl, že přihlásit motorku, tak prý dnešní limit přihlášených vozidel je vyčerpán. (to beru)
Tak jsem chtěl aspoň zkontrolovat papíry, když už tam jsem - ať tam nelítám jak pako a to mne odbyli úplně neskutečně. Navíc prý motorku stejně potřebují vidět, aby zkontrolovali VIN (což samozřejmě dělali na TK)... To mi přijde jako buzerace, že dělají něco, co už udělal někdo jiný (jako platit úředníky za práci, která už byla udělaná)...
Chovají se jako prasata a ani neporadí, co je potřeba...


To je přesně ono.Arogance a neochota.
Nedávno jsem řešil v bance "porouchanou" kartu a jednání bankovních úředníků byl přesný opak.Ochota,slušnost,prostě jednání na úrovni.Tak to má vypadat.
 
xx4
#17 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 09:46
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

refi napsal:
jestli hoši nebude problém v tom, že jáááá jsem přihlašovala bééé em wéééééé annoyGrin

(mi slíbili zavolat, byla jsem tam ve středu po práci, limit měli taky vyčerpaný,nicméně mě vzali. a zavolali hned druhý den v devět ráno a já mohla v práci položit prupisku a fičet pro papíry a motojku do polska ... ) a aby nebylo mýlky, stejnou zkušenost má waltr a ženská to není Smilethumbs up

nicméně je to škoda, další ztracený víkend, navíc po dlouhé době přijde možná změna a bude slunit svítíčko Sad nechceš vzít jako baťoh? comfortWink


No to je hezké.Takže za vším je značkový rasismus.Já to tušilAngry

Je ti jasné,že ve chvíli kdy bych sedl na F800 coby sozius,jedeš celou cestu na slovač po zadním?!secret
 
refi
#18 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 11:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

a jak víš, že po zadním nejezdím furt? ještě jsem to s tou spojkou moc nepochopila lol
 
refi.rajce.net
qwert
#19 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 04-06-2010 13:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Thymallus napsal:
Mno... taky přidám svou troškou do mlýna :-)

Před čtyřmi roky, jak jsem chtěl přihlásit intráče, tak úředníci na ostravské dopravce se chovali stejně, jak popisuješ.
Je fakt, že motorka byla starší osmi let/dovoz, takže teoreticky nepřihlásitelná (což není úplně pravda). Vyřídil jsem si dovozovou technickou (jsem musel dojet na TK na motorce/bez značek), vše OK.
Na dopravce se se mnou vůbec nebavili - šel jsem vše vyřídit po práci - za 15 minut, kdy se bavili mezi sebou si všimli, že tam jsem a zeptali se mne "co tu chceš", když jsem řekl, že přihlásit motorku, tak prý dnešní limit přihlášených vozidel je vyčerpán. (to beru)
Tak jsem chtěl aspoň zkontrolovat papíry, když už tam jsem - ať tam nelítám jak pako a to mne odbyli úplně neskutečně. Navíc prý motorku stejně potřebují vidět, aby zkontrolovali VIN (což samozřejmě dělali na TK)... To mi přijde jako buzerace, že dělají něco, co už udělal někdo jiný (jako platit úředníky za práci, která už byla udělaná)...
Chovají se jako prasata a ani neporadí, co je potřeba...


Vítej v Česku..zipit
 
xx4
#20 Vytisknout diskuzi
Přihlašování motorky z dovozu
Přidané 06-06-2010 09:49
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Tak poslední info o přihlášení.Protože normální cestou by to byl nekonečný příběh,zapojil jsem do akce svého velmi,velmi vysoce postaveného příbuzného.Nkdy jsem to nedělal,ale tentokrát mi byrokrati hnuli žlučí.A ejhle,najednou není problém a v pondělí si mám přijít pro doklady.music Řekl bych že někomu hodně zatrnulo......secret
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 41

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 362,104,937 návštěv